Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BULLET

0
Youtube-red  BULLET
Co nagrywasz:
Stworzyłem mój kanał 5 dni temu, rozpocząłem nagrywając serię z gry Mafia II. Seria jest dalej kontynuowana. Mój kanał na początek będzie się opierał na grach, lecz myślę, że w przyszłości dodam do tego vlogi, streamy oraz może coś więcej (mam parę pomysłów).

Osiągnięcia:
Kanał jest nowy, tak więc są praktycznie zerowe. Jednak nie poddaję się łatwo, i myślę, że jeżeli zdobędę parę widzów to będę mógł się szybko rozwinąć.

Wiek:
15 lat.

Opis:

Nazywam się Krzysztof i mam 15 lat, jestem początkującym youtuberem. Jak widać, zaczynam z nagrywaniem gier. Rozpocząłem od nagrywania serii z gry Mafia II, następnie mam zamiar nagrać parę innych gier, bym mógł się oswoić z nagrywaniem. Gdy będę już przyzwyczajony oraz zdobędę trochę widzów, mam zamiar poszerzyć tematykę kanału o vlogi, streamy oraz różne inne rzeczy. Jakość moich filmów polepsza się dość szybko, można zauważyć różnice między moim 1 a 5 odcinkiem, jestem mniej zestresowany i gadam więcej. Chciałbym mieć przynajmniej 10 osób, które będą śledzić mój kanał, bym mógł zacząć się rozwijać.

Wiem, że na razie moje filmy nie są bardzo ciekawe, i nie gadam bardzo dużo - lecz tak jak mówiłem, chce mieć przynajmniej te 10 osób, które będą śledzić mój kanał. Dzięki temu będę mógł się szybciej rozwijać, co przełoży się także na ciekawość moich filmów. Potrzebuje jedynie trochę wiary od widzów i nie skreślenie mnie, jeżeli moje pierwsze filmy się Wam nie podobają.


0 +1