Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ArcyK

2
Youtube-red  ArcyK
Co nagrywasz:

Nagrywam let's playe, poradniki i bicia rekordów (np. time trial na najlepszy czas, speed runy itp.). Aktualnie gram i nagrywam Grand Theft Auto V (single player) i Assassin's Creed IV Black Flag (single). Staram się by było zabawnie, wymieniam swoje spostrzeżenia a czasem się po prostu wku... na grę. 

Osiągnięcia:

Jeśli chodzi o YouTube to raczej nie mam jako takich osiągnięć. Wyjątkiem jest mój film z NFS Underground 2 drag show który w ciągu 10 lat uzyskał 140 tys. wyświetleń. Całkiem przyjemny wynik, ale upłynęło przy tym szmat czasu!

Wiek:

30 lat.

Opis:

W gry video gram praktycznie od najmłodszych lat. Przerobiłem różne konsole czy też komputery z różnymi systemami operacyjnymi na przestrzeni lat. Lubię gry multiplayer. Ale nie pogardzę też dobrymi single playerowymi grami jak np. seria GTA, Elder Scrolls, Gothic czy Assassin's Creed. Kiedyś udzielałem się dużo na "scenie" NFSa co ślad zostawiło w postaci moich filmików z tychże gier na YouTube. Teraz zająłem się nagrywaniem na YouTuba. :) Zatem kanał mam aż od 10 lat, ale dopiero niedawno go odświeżyłem. Mimo, że nagrywanie na YT jest czasochłonne (na pewno sami dobrze wiecie jak to wygląda) to mimo tego normalnie pracuje na etacie, wykonuje obowiązki domowe itp. Zazwyczaj objawia się to wszystko później zarwanymi nockami, albo po prostu przesiadywaniem do późna, ale cóż... nikt nie mówił, że będzie lekko! :) 

Będę w tym temacie umieszczać posty wraz z każdym moim nowym filmem, zatem zapraszam do oglądania, łapkowania i subskrybowania żeby być na bieżąco. :)

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/ARCYK
Linki do moich stron na Twitterze i Facebooku:
Facebook
Twitter
Pozdrawiam serdecznie
ArcyK

Zwiastun kanału:2 +1
www
2
RE: ArcyKMój pierwszy vlog przedstawiający trochę mój kanał. Opowiadam o perspektywach na przyszłość jeśli chodzi o YouTube, mówię o tym co planuje w przyszłości i na koniec mały bonus :D. Zapraszam do oglądania!
0 +1
www
2
RE: ArcyK


0 +1
www
2
RE: ArcyKW dzisiejszym odcinku udajemy się na triala Asylum Sanctorium z najnowszego DLC do Elder Scrolls Online. Triale są to dungeony dla 12 osób. Zapraszam!
0 +1
www
2
RE: ArcyK
Przedstawiam poradnik do gry Elder Scrolls Online mojego autorstwa. Poradnik bardziej opiera się na opisywaniu HUDa, addonów i funkcjonowaniu samej gry aniżeli na poradach jak grać. Zapraszam!


0 +1
www
2
RE: ArcyK
Dzisiaj "posnajpimy" sobie w grze Battlefield 4. Nie będzie to kampienie i celowanie z jednego miejsca, tylko częsta zmiana pozycji i wskazywanie naszej drużynie pozycji wroga. Zapraszam!


0 +1
www
2
RE: ArcyK
Start od dupy strony i zwiedzanie Brass Fortress - fortecy znajdującej się w królestwie Sotha Sil. Zapraszam!0 +1
www
2
RE: ArcyK
W dzisiejszym odcinku zobaczymy roślinki GMO a także transformację w szczura. I oczywiście powdychamy sobie troszkę grzybków mózgojebów. Zapraszam!0 +1
www
2
RE: ArcyK
Dzisiaj wcielimy się w głowę Państwa Rosyjskiego i pobawimy się kurkami z gazem. Ponadto będziemy podążać za muchopiesełoskarabeuszem, poświecimy lampą w ryj cieniowi Sotha Sil a także uruchomimy transformersa. Zapraszam!0 +1
www
2
RE: ArcyK
Unboxing karty graficznej Nvidia GeForce GTX 1080 producenta Palit i kamerki Creative live!cam Sync HD. Przesiadam się z Radeona HD 7850 więc jest MOC! W materiale powiedziałem, że mocniejszy jest już tylko 1080 ti a zapomniałem o TITANIE! No cóż... i tak jest petarda:D.

Co do kamerki, to dotychczas wszystkie moje filmy kręciłem za pomocą telefonu komórkowego co dawało całkiem dobrą jakość, ale niestety bywało uciążliwe. A na koniec, dziękuję za te pierwsze 100 subów!

P.S. Długo się przymierzałem do zakupu nowej karty, ale na szczęście zdążyłem przed ponownym boomem kryptowalutowym bo już ceny tej wersji karty skaczą nawet do 2700 zł, a ceny innych producentów już nawet przekraczają próg 3000 zł! Po prostu obłęd z tymi koparkami...
0 +1
www