Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cino

8
Youtube-red  Cino
Co nagrywasz: Zagrajmy w... Aktualnie serie z GTA: Vice City. Oraz Skyrim. Kanał w większości poświęcony będzie "Nadrabianiu" zaległości przeze mnie. Tak jak w przypadku Skyrima, w którego tak na prawdę gram pierwszy raz (Premiera 2011 rok xD). A jest cała masa gier które można nazwać klasykami i bardzo popularnymi gramy, z którymi ja nie miałem ŻADNEGO kontaktu. I właśnie takie gry będa na początku pojawiać się na kanale, który jest sposobem na Nadrobienie zaległości :)
Osiągnięcia: No tutaj nie ma się czym pochwalić, jako że kanał świeżo stworzony :) Ponad 200 subskrybcji. Ponad 100 tyś wyświetleń. Dzięki Funny Moments które stworzyłem... no ale jednak :P
Wiek: 24
Opis:  Filmy póki co tworzone w wolnym czasie, jako że na co dzień sporo innych obowiązków. Z czasem i rozwojem kanału planuje zwiększyć regularność i systematyczność. Kanał dopiero powstał, nie jest ukierunkowany w jednym, konkretnym celu. Ale z nadzieję na rozwój i wzrost liczby widzów. Wraz z czasem, nawet jeśli oględność nie będzie powalała, kanał oraz sprzęt do jego tworzenia, systematycznie będą modernizowane :) Plany są spore, mam nadzieję że uda się je zrealizować :)


Tak jak wspomniałem wyżej, moje nadrabianie zaległości :)


0 +1
0
RE: Cino
Hello my friend ! :D
Jak będziesz to przeczytaj pw którą ci wysłałem ;)
0 +1

www
8
RE: Cino
Najnowszy odcinek z GTA: Vice City :)
Zapraszam do sprawdzenia, skomentowania. Pomocy w poprawie błędów :)


0 +1
6
RE: Cino
Pogoda mi się ta mroczna maska w ikonie kanału :) Filmy właściwej długości, choć wybór gier nie w moim klimacie. Podobają mi się te złote numery odcinków na miniaturkach.
0 +1