Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ArcyK Gaming

2
ArcyK Gaming
Link do kanału: https://www.youtube.com/user/ARCYK/live
Tematyka streamów: Gry video. Nowe, starsze, różne gatunki. Duża różnorodność. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Wiek: 30 lat
Opis: Od listopada nagrywam regularnie różne gameplaye czy też poradniki. Prawie miesiąc temu streamowałem po raz pierwszy i przechodzę teraz głównie na formułę streamowania a nie nagrywania. Aczkolwiek jeśli będę wiedział, że nie będę mógł streamować przez dłuższy czas, to pewnie coś wcześniej nagram by nie było pustki. Internet nie lubi pustki, prawda? :)
Raczej nie streamuje codziennie, gdyż nie zawsze mam na to czas. Ale jak tylko go mam to od razu biorę się za LIVE. Pozdrawiam i zapraszam!
[Obrazek: 26145519_478949809172484_835373607_o.jpg...e=5AB4446A]
0 +1
www
2
RE: ArcyK Gaming
Link do kanału: https://www.youtube.com/watch?v=hf6taeqviR4
Tematyka livestreamu: gry
Data rozpoczęcia: 24.03.2018 godzina 18:30
Opis: Stream z gry Asassin's Creed IV Black Flag. Robimy misje fabularne oraz poboczne i eksplorujemy świat gry.

EDIT start 19:00
0 +1
www
2
RE: ArcyK Gaming
Link do streama: https://www.youtube.com/watch?v=_0vwwiuKIog
Tematyka livestreamu: gry
Data rozpoczęcia: 25.03.2018 godzina 13:30
Opis: Jak teraz prezentuje się The Crew pierwsza część? W oczekiwaniu na The Crew 2.
0 +1
www
2
RE: ArcyK Gaming
Zapraszam na premierowy stream z Far Cry 5. Godzina 12:30


0 +1
www
0
RE: ArcyK Gaming
(y) i like it
0 +1
www
2
RE: ArcyK Gaming
Zapraszam na stream, start 18:00
Dawno nie grałem singla w Battlefield V. Taak jeszcze go nie ukończyłem. Multi zdecydowanie bardziej porywa. Dzisiaj zmierzymy się z ostatnią misją kampanii "Tyralierzy". W tym odcinku planuje również rozpocząć pierwszą misję z kampanii ""Ostatni tygrys", ale z racji tego, że gram na poziomie hardcore nie gwarantuje, że uda się ją rozegrać. Kampania na tym poziomie trudności stanowi już jakieś wyzwanie, więc mogę często umierać i robić kilka podejść ^^. Ale postaram się grać najlepiej jak potrafię i zaliczyć 2 misje. O ile też czas na to pozwoli.

CASTLE ON THE HILL :D. OSTATNIA MISJA KAMPANII "TYRALIERZY" | BATTLEFIELD V HARDCOROWA KAMPANIA #10#battlefieldv #bfv #live #singleplayer #kampania #campaign #tyralierzy #fabuła #gry #games #gracz #gamer #player #gameplay #letsplay #pc #arcyk #zagrajmy #gramy #nażywo #stream #youtube #youtuber
0 +1
www
2
RE: ArcyK Gaming
Za chwilę krótki lajv z ogłoszenia wyników "KONKURS - WYGRAJ 100,000 ZŁOTA W ELDER SCROLLS ONLINE. BANALNIE PROSTE ZASADY"
Będzie to lajv żeby nikt mi czasem nie zarzucił, że nagrywałem sobie materiał dopóki nagroda nie przypadła jakiemuś mojemu ulubieńcowi :) A tak będzie wszystko na żywo, czarno na białym.#konkurs #eso #elderscrollsonline #stamblade #staminanightblade #gry #games #gracz #gamer #player #gameplay #letsplay #pc #arcyk #zagrajmy #gramy #nażywo #stream #youtube #youtuber
0 +1
www