Overlord - Mój kanał na Youtube [odrzucony]

0
Overlord - Mój kanał na Youtube [odrzucony]
Post ten będzie stale edytowany i uzupełniany o to, co dzieje się na kanale

Witam wszystkich bardzo serdecznie ! 

Co nagrywasz: [b]Na początku istnienia mojego kanału specjalizowałem się w nagrywaniu FPS (shooterów) w trybie multiplayer.
Aktualnie jest to mix z mojej strony . Raz na jakiś czas wjedzie na kanał jakiś vlog , odcinek poświęcony jakiemuś zdarzeniu. Np związany z platformą Youtube lub też z innymi Youtuberami . Zrobię streama , lub też wrzucę filmik z jakieś gry . Np Fortnite/CS:GO/Battlefield 
[/b]

Osiągnięcia:  Osiągnięć zbyt dużych nie mam . Posiadam widownie liczącą ponad 600 subskrypcji z której jestem bardzo dumny :)
Pod kilkunastoma filmami posiadam dużo wyświetleń z czego też mogę być dumny ponieważ moja praca trafiła do większego grona odbiorców.


 
Wiek: 18 lat Opis: Mam 18 lat . Jestem pasjonatem gier wideo od najmłodszych lat . Zaczęło się od pierwszych Need For Speedów takich jak np. Porsche , później Gothic , 2 NK . Więc można powiedzieć że gram w gry od urodzenia . 
Mam zamiar dbać o ten kanał, rozwijać. Lubię dbać o dobre relacje z ludźmi, więc odpowiadam praktycznie na każde komentarze. Słucham tego, co mają do powiedzenia . Staram się, by filmy były jak najlepsze, zarówno jakościowo, jak i w moim wykonaniu [Obrazek: happy3.gif] 
0 +1