Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pokój Wytrzeźwień

10
Youtube-red  Pokój Wytrzeźwień
Cześć wszystkim! 
Może nas nie kojarzycie, ale bardzo byśmy tego chcieli, więc zerknijcie na nasz kanał i zostańcie z nami na dłużej. Nie pożałujecie!

Kim jesteśmy i co nagrywamy?

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy tworzą filmy z pasji i wkładają w to całe swoje serce. Główna ekipa składa się z:

Dawid ( Montażysta ) - założyciel

Kuba ( Gość od napisów ) - założyciel

Krzysiek

Marcel

Na naszym kanale znajdziecie Funny Moments z gier w naszym wykonaniu. Mamy nadzieję, że przypadną one Wam do gustu i pomożecie budować nam społeczność jakiej świat wcześniej nie widział!

Wiek

Zależy od osoby, ale głównie 18-19 wiosen

O nas

Wszystko zaczęło się od spontanicznej decyzji założenia kanału z grami. Nie mieliśmy pomysłu na formę, ani doświadczenia w robieniu YT. Po prostu tego chcieliśmy, a jak dobrze wiemy - chcieć to móc. I tak oto prowadzimy kanał z Funny Moments z gier, na którym budujemy najlepszą społeczność na polskim Youtubie. Codziennie uczymy się czegoś nowego, zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności. Bardzo Wam dziękujemy za to, że jesteście, oglądacie nas i tym samym nas wspieracie. Dzięki sile jaką nam dajecie, nie mamy zamiaru przestawać tego robić. Szykują się nowe projekty, w głowie mamy dużo pomysłów. Na Youtubie znaleźliśmy nasz drugi dom i nie mamy zamiaru go zostawić.Odcinki publikowane są w każdą niedzielę o godz. 15:00. 
Wszelkie info o braku odcinka itp, jest publikowane na naszym fejsbuku:

https://www.facebook.com/pokojwytrzezwien


Zachęcamy również do śledzenia naszego Instagrama, na którym co jakiś czas są wrzucane zdjęcia z postprodukcji, czy miniaturki:

https://www.instagram.com/pokojwytrzezwien


Zostań z nami na dłużej poprzez wciśnięcie czerwonego przycisku subskrybuj. Nie pożałujesz! :D  

Tutaj nasz odcinek. Miłego oglądania ^^


0 +1
www
10
RE: Pokój Wytrzeźwień
[color=rgba(255, 255, 255, 0.88)]Dzisiejszego pięknego dnia zapraszamy Was na nasz miks, kogel mogel i tym podobne. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. Zachęcamy do pozostania z nami na dłużej! :D[/color]
[color=rgba(255, 255, 255, 0.88)]

[/color]
0 +1
www
10
RE: Pokój Wytrzeźwień
Tym razem odcinek nieco krótszy ze względu na... no właśnie. Sam chciałbym wiedzieć, dlaczego ta cudowna placówka i instytucja zwana liceum pochłania tyle czasu. Pozdrawiamy!


0 +1
www
10
RE: Pokój Wytrzeźwień
Zapowiedź czegoś nowego...0 +1
www
1
RE: Pokój Wytrzeźwień
Świetny kanał :)
0 +1

10
RE: Pokój Wytrzeźwień
Nowa formuła i eksperyment zarazem
Dajcie znać w komentarzach jak się podoba i czy chcecie więcej tego typu materiałów
Have fun!


0 +1
www
10
RE: Pokój Wytrzeźwień
Pierwszy i mamy nadzieję, że nie nasz ostatni odcinek z GTA 5 ONLINE. Jak Kuba znosi zmęczenie? Co sądzicie o jego historii? Czy nasze odcinki są oskryptowane?! Enjoy! 


0 +1
www
10
RE: Pokój Wytrzeźwień
Coś nowego na kanale, czyli kilka patyków strzelających do siebie z różnych ciekawych broni kompletnie bez powodu. No i kontynuacja stanu Kuby sprzed poprzedniego odcinka. Enjoy!


0 +1
www
10
RE: Pokój Wytrzeźwień
Chcecie zobaczyć umiejętności Kuby? Chcecie poznać jego sekret...? A może po prostu czekaliście na odcinek cały tydzień?! To zapraszamy serdecznie i zachęcamy do pozostania na dłużej!0 +1
www
10
RE: Pokój Wytrzeźwień
Nowa część Szybkich & Wściekłych już niedługo w kinach...
*Nie jesteśmy rasistami*


0 +1
www