Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bongfucjusz

0
Youtube-red  Bongfucjusz
Co nagrywasz: Na razie nagrywam Gameplay, zobaczymy jak się rozwinie kanał, nie wykluczone będzie, że pojawią się jakieś tutoriale lub vlogi. Obecnie pierwsza moja seria jest z gry Frostpunk.

Osiągnięcia: Współzałożenie portalu młodzieżowego Juventum, które niestety już nieistnieje oraz produkcja kilku filmów w ramach właśnie tego projektu.

Wiek: 23

Opis: Jestem studentem, który interesuje się m.in. grami i hobbystycznie zaczął nagrywać Gameplay'e. Jestem fanem gier rpg, ale wiele mojego czasu pochłaniają również inne gatunki, fpsy, rtsy, mmo i inne. Na moim kanale, chciałbym pokazywać gaming najlepszej jakości. W moich filmach staram się o wysoką jakość video jak i audio, a także ogarnięcie w graniu by miło się oglądało (znacznie gorzej się ogląda jak na początku gry znany YTber ginie 10 razy). W większości gier dużo czasu poświęcam na znajdźki i easter eggi, więc eksploracja dla mnie jest równie ważna co sprawne przechodzenie questów. Zdecydowałem się "zareklamować" na tym forum, ponieważ wśród moich znajomych mało kogo interesuje ten typ filmów i mam tendencję wyświetleń malejącą, a także potrzebuję opinii co zmienić w moich filmach.


Zapraszam wszystkich do subskrybcji kanału YT a także do follow na twitch na którym (jeszcze) nieregularnie stremuje:
YT: https://www.youtube.com/user/MrMiietek   <---(zmieniona nazwa starego kanału ;))
TW: https://www.twitch.tv/bongfucius

Pierwszy odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=evrDq2Oxjco&t=513s

Zapraszam również do obejrzenia kolejnych.
0 +1
0
RE: Bongfucjusz
0 +1
0
RE: Bongfucjusz
0 +1
6
RE: Bongfucjusz
Fajny tęczowy Pacman w grafice kanału i nazwa zakończona na -cjusz. Widzę, że na kanale nie masz jeszcze wiele filmów i tylko jedną serię, ale ładne miniaturki i dobra długość filmów.
1 +1

0
RE: Bongfucjusz
0 +1
0
Youtube-red  RE: Bongfucjusz
0 +1
0
RE: Bongfucjusz
0 +1
0
RE: Bongfucjusz
0 +1