Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MrFalwack

0
Youtube-red  MrFalwack
Cześć! 


Z tej strony MrFalwack (choć nie ukrywam, że wolę się trochę krócej - po prostu Falwack). Po kilkuletniej przerwie od nagrywania postanowiłem powrócić do nagrywania przeróżnych gier. Dość długa przerwa była spowodowana tak naprawdę brakiem czasu i lekkiej niechęci do nagrywania. Teraz jednak wszystko się zmieniło i czas wrócić. 

Nie będę ukrywał, że nagrywanie to było moje hobby i tak jest dalej. Nie traktuję tego jako przyszły zawód. Zawsze najważniejsze było dla mnie nagranie czegoś, być może przedstawienie różnych ciekawych, nieznanych innym rozwiązań i komunikacja z widzami. 

Na swoim kanale prowadzę serię "zagrajmy w" jednak nie używam tego zwrotu w tytułach moich filmów. 
Na ten moment prowadzę dwie serie: 
- Dark Souls: Remastered
- Gothic 2: Returning 2.0 PL
W przyszłości mam oczywiście w planach poszerzać mój kanał o inne tego typu gry. W planach jest rozegranie całej trzyczęściowej sagi Dark Souls oraz wiele, wiele innych gier. 
Nie będę również ukrywał, że mimo wszystko główną serią będzie Gothic, gdyż jest to gra na której można powiedzieć, że się wychowałem, była moją główną serią kilka lat temu kiedy ostatni raz nagrywałem filmy. Znam ją od podszewki, toteż z miłą chęcią i starannością śledzę jej część moderską i w tym kierunku będę prowadził każdą serię - modyfikacje. (jednakowoż tak jak wspomniałem wcześniej, nie będzie to kanał w całości poświęcony grze Gothic)

Mam nadzieję, że zajrzycie na mój kanał. 
Bardzo popieram konstruktywną krytykę, więc liczę też, że swoimi spostrzeżeniami oraz uwagami podzielicie się ze mną tutaj bądź na youtube. Wszelkie opinie oraz uwagi będą przeze mnie mile widziane :)
Owszem, nie jestem specjalnie wyróżniającą się osobą - chociażby tło pozostawia wiele do życzenia, jednak bardzo zżyłem się przez tyle lat istnienia kanału z tym co tam jest zaprezentowane, że żal mi to zmieniać na inne :)

Z góry dziękuję za poświęcony na przeczytanie tego oraz za wizytę na moim kanale czas i pozdrawiam serdecznie każdego użytkownika oraz całą moderację strony letsplej.pl! :)

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/MrFalwack
0 +1
6
RE: MrFalwack
Podoba mi się ogień w tle w grafice kanału, ale napis jak dla mnie niezbyt czytelny. Widzę, że masz niewiele filmów na kanale,ale fajny wybór gier i podobają mi się obrazy w tle miniaturek.
0 +1