Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Boty na live po co?

0
Boty na live po co?
Hej, ostatnio dużo czasu poświęciłam na analizę innych kanałów yt i zauważyłam ogromną ilość mniejszych i większych youtuberów którzy używają botów podczas live. Nawet takie mega małe kanały po 300-1000 subów mają na live po 90 a nawet 300 widzów i ogrom łapek w górę, a na czacie udzielają się z 3 osoby. Nie łatwo zorientować się, że chodzi o wygląd. Jak wbija nowa osoba to widzi dużo widzów i nawet z czystej ciekawości wbija na live. Tak samo jest z łapkami. Na początku myślałam, że to widzowie po prostu oglądają w tle i nie udzielają się na czacie. Potem byłam światkiem jak chłopak z 6k subów miał 36 widzów i odpalił sobie jakby nigdy nic boty od razu liczba się potroiła i wleciało + 50 łapek w górę. Czy to jest "legalne"? Nie grozi to jakimś banem czy konsekwencjami? A przede wszystkim czy te łapki i fałszywi widzowie liczą się do pozycjonowania live? 
Zachęcam do dyskusji.
0 +1
460
RE: Boty na live po co?
Oczywiście, że jest to nielegalne i można za to dostać bana (teoretycznie).
Widocznie desperatom to nie przeszkadza i lubią jechać na krawędzi. Na pewno nie są to boty z Allegro. xD
Jest wiele dobrze działających stronek, które oferują lajki, wyświetlenia, suby na youtube, reakcje na facebookach i instagramach, i tych innych socjalistycznych mediach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0 +1

www
0
RE: Boty na live po co?
3 miesiące temu miałem hejtera który regularnie odwiedzał mój kanał przez 2 tygodnie i zostawiał mi z bota po 200-400 łapek
w dół lub płatne łapki ale raczej bot :D
0 +1
11
RE: Boty na live po co?
@UP
Myślałem że historia ma Happy End typu: łapki w dół które wypromowały mój kanał... :D
0 +1

0
RE: Boty na live po co?
Szczerze mówiąc coś tam subów wpadało a czy mnie wypromowało wątpię:D.
0 +1