OBS - desychronizacja audio z wideo

1
OBS - desychronizacja audio z wideo
Cześć, ostatnio postanowiłem przejść na strumykach całą trylogię wiedźmina, przy streamowaniu wiedźmina 1 nie było żadnych problemów, podobnie jak z drugą częścią, natomiast jeśli chodzi o pierwszą część to od samego początku borykam się z problemem desynchronizacji dźwięku z gry z obrazem (dźwięk się spóźnia), problem jest o tyle dziwny, że występuje to w nieregularnych odstępach czasowych, czasami dzieje się to po godzinie od odpalenia strumyka, a czasami po pięciu godzinach. Warto dodać, że gdy to zjawisko wystąpi, powoli zaczyna się potęgować zaprzestając na około 3/4 sekundach opóźnienia. Na początku wystarczył restart gry, natomiast od jakichś 2 dni muszę restartować cały komputer, co jest oczywiście upierdliwe dla odbiorców jak i dla mnie.
Wyżej wymieniona desynchronizacja o dziwo występuje TYLKO we wiedźminie trzecim, wcześniej takie problemy mi się nie zdarzały.
Jeśli to ważne, do odszumiania mikrofonu LIVE używam programu REAPER.
Tak wyglądają ustawienia mojego OBS: https://imgur.com/a/GMEIm0A
Jeśli chodzi o PC: 
Spoiler Mam nadzieję, że niczego nie zapomniałem.
EDIT: A jednak zapomniałem, filmik dla przykładu, tutaj opóźnienie się zaczyna: https://youtu.be/t_XP8nCx9P4?t=47m40s , wcześniej wszystko jest ok.
0 +1