Seep [odrzucony]

0
Youtube-red  Seep [odrzucony]
gtanfs2
Co nagrywasz: nagrywam tylko i wyłącznie gry, aktualnie na moim kanale możecie zobaczyć solucję z Assasin's Creed Syndicate, a zaraz po niej wpadnie Black Ops III z trybu kooperacji (dzielony ekran). Kanał jest prowadzony tylko i wyłącznie w tematyce gier komputerowych.
Osiągnięcia: na ten moment kanał nie ma żadnych wielkich osiągnięć, posiada on 65 subskrybcji i 36120tyś. wyświetleń mimo, że został on założony w 2007-2008 roku. Żałuję, że wtedy przestałem nagrywać bo kanał miał kilku widzów a zasięgi pozwalały na spore ilości wyświetleń.
Wiek: 22lata
Opis: Od małego byłem zapalonym graczem, moje pierwsze niezapomniane tytułu to min. Return to Castle Wolfenstein, Project I.G.I, Gothic, Delta Force, pierwsze odsłony Grand Theft Auto itd... do dnia dzisiejszego obserwuję  premiery gier, nowinki i je ogrywam, na kanał zacząłem wrzucać filmu od kilku miesięcy licząc na jego 'odrodzenie', jak na razie nie idzie mi to zbyt dobrze, ale zobaczymy :) . Na ten moment mam w planach zakup dobrego mikrofonu i kamery, które dadzą lepszego uroku mojemu kanałowi. Filmu na kanale pojawiają się systematycznie, raz dziennie a czasami wrzucam nawet kilka filmów dziennie w zależności od wolnego czasu. Zapraszam wszystkich do odwiedzania mojego kanału, liczę na komentarze, jak najbardziej z krytyką, które pomogą mi w naprawie wszelkich niedociągnięć.
0 +1