Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hosting/Domena - Gdzie kupić domenę i hosting?

21
Gdzie kupić domenę i hosting?
Gdzie najlepiej kupić domenę i hosting pod stronę www? Chciałbym zrobić coś jakby blog na Wordpress'ie tylko nie wiem jak się do tego zabrać. Gdzie kupić i jak to wszystko ustawić. Jak zrobić coś takiego że wpisuję chester.pl i przenosi mnie na mój kanał?
0 +1

178
RE: Gdzie kupić domenę i hosting?
Domena .com na go daddy jest za 4,99pln na pierwszy rok, a potem odnowienie chyba za 77zł. Jeśli domeny .pl, to najlepiej OVH i hosting tak samo.
Przekierowanie domeny możesz zrobić na różne sposoby np. przekierowanie 301
0 +1
www
1 410
RE: Gdzie kupić domenę i hosting?
Ja kilka dni temu zakładałem sobie stronkę. Nie miałem zielonego pojęcia jak to zrobić. Na home.pl mieli wszystko ładnie opisane i dlatego ja tam sobie wziąłem domenę i hosting. W życiu bym się nie spodziewał, że nadeszły takie czasy, że można sobie stronkę postawić i nie mieć o tym chociażby najmniejszego pojęcia :D

Fakt, że to typowo czysta amatorska zabawa i nijak ma się do fajnych stron internetowych, ale jednak jest. Jak byłem dzieciakiem to pamiętam jak w html pisałem jakąś stronkę na darmowej domenie republiki czy coś w ten deseń, a dzisiaj patrzę - tu szablonik, tu wtyczka, tu masz taką opcję i jest.

Co do tego ovh, to patrzę że hosting mają faktycznie tanio. Deklarują 10zł brutto za miesiąc, czyli 120zł rocznie. Żaden pieniądz. Na home chcą dużo więcej. Nie ma na tym ovh przy przedłużeniu na pewno żadnych ukrytych kosztów?
0 +1

www
137
RE: Gdzie kupić domenę i hosting?
Sam polecam linuxpl mają dobry support i najlepszą cenę odnowienia domeny. Serwery nie są najtańsze, ale niezawodne. Koszt roczny zależy od tego jaką chcesz mieć przepustowość, ale spokojnie zmieścisz się w 250-300zł.
0 +1

www
21
RE: Gdzie kupić domenę i hosting?
Pewnie kupię na tym ovh. Ma ktoś jakiś dobry poradnik do nauki robienia stron i do Wordpressa?
0 +1

1 410
RE: Gdzie kupić domenę i hosting?
Szukałem i nie znalazłem dobrego poradnika. Znajdź sobie jakiś motyw i potem szukaj dokładnie to czego potrzebujesz. Ja tak teraz robię i jakoś się kulam do przodu.
0 +1

www
0
RE: Gdzie kupić domenę i hosting?
Moim zdaniem cyberfolks.pl ma dobrą ofertę kiedyś był pod domeną linuxpl.com
0 +1

www