Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wsparcie twórcy treści pisanej

1 409
Wsparcie twórcy treści pisanej
Twoirzę ten temat, ponieważ chciałbym usłyszeć Waszą opinię o wspieraniu finansowym twórców treści pisemnych, a nie video. Mam na myśli tutaj osoby prowadzące swoje blogi lub strony internetowe, a nie kanał na YouTube.

Czy spotkaliście się kiedyś, aby właśnie twórca treści pisemnej posiadał Patronite lub coś innego działającego na podobnej zasadzie? Jeśli tak, to chętnie bym to zobaczył, bo przyznam, że widziałem wiele stron, ale nigdy mi się to nie rzuciło w oczy.

Co sądzicie w ogóle o pomyśle, aby osoba prowadząca bloga lub własną stronę zakładała Patronite? Czy ludzie chętnie wspierają takich tworców tak jak ma to miejsce u osób nagrywających? Może ktoś ma jakieś informacje, statystyk lub wiedzę w tym temacie? Jeśli nie, to podzielcie się chociaż swoimi przemyśleniami co sądzicie o tym, aby osoba prowadząca działalność w formie pisemnej zakładała np. Patronite? :)
0 +1

www
423
RE: Wsparcie twórcy treści pisanej
Przecież to jest dokładnie to samo, co z pierwszym youtuberem, który sobie założył Patronite. Czy wypada, czy się przyjmie, czy warto? Tak.

Co to za różnica jak wyglądają treści, albo jak są przekazywane. Druga osoba chce Cię wesprzeć, to Cię wesprze i tyle.
1 +1
1 409
RE: Wsparcie twórcy treści pisanej
Mnie nie tyle rozchodzi się o to czy się coś uda, tylko o samo istnienie takiego nietypowego zjawiska. Krótko po tym jak napisałem swój post, to akurat jedna ze znanych mi stron ogłosiła, że założyła Patronite ;p Życiowy paradoks - pytasz o coś, o przykłady, zadasz pytanie i nagle odpowiedź wyskakuje sama.

Teraz pytanko trochę z innej beczki - jakie są popularne odpowiedniki Patronite dla twórców anglojęzycznych?
0 +1

www
423
RE: Wsparcie twórcy treści pisanej
Jest zagraniczna odmiana Patronite, ale nie mogę znaleźć nazwy. Kojarzę, że to dokładnie ten sam portal, wyglądający tak samo, tylko że za granicą.
0 +1
5
RE: Wsparcie twórcy treści pisanej
Tianse napisał(a):Teraz pytanko trochę z innej beczki - jakie są popularne odpowiedniki Patronite dla twórców anglojęzycznych?

Patreon.com
2 +1