Zawieszenie konta yt

0
Zawieszenie konta yt
Witam, 
Szukam jakiej kolwiek pomocy, w dniu wczorajszym moje konto na yt zostazostało zawieszone. 
Z powodu spamu
[imgur]https://i.imgur.com/DLLp0rl.jpg[/imgur]

Chcąc rozpocząć relacje live (do tej pory wrzucalem tylko filmiki) postanowiłem przetestować ustawienia w programie OBS i wielokrotnie startowalem i zatrzymywałem streem zmieniając ustawienia. Jedyny kontent na tych filmach to moja buźka i kilka słów sprawdzających opóźnienie. Wszystkie filmy miały tylko tytuł test1 i były ustawione na pryprywatne. Jedyne co robiłem to wywysłałem sam sobie link i otwieralem live na innym urządzeniu.  Żeby zobaczyć jak będzie to widziane przez innych. 

Oczywiście opisałem to wszystko w odwolaniu i dzis dostalem krótka odpowiedź że zawieszenie zostaje podtrzymanie z powodu spamu. Teraz już nawet nie mogę nic więcej do nich wysłać. 

Jestem załamany może macie jakiś popomysł jak jeszcze skontaktować się z nimi?
0 +1
126
RE: Zawieszenie konta yt
Poczekaj kilka dni, jak nie odblokują to koniec. Ile razy trzeba ponowić strema by dostać blokadę za spam?! Sam kiedyś zrobiłem to 10-15 razy i nie dostałem nawet ostrzeżenia.
0 +1

www
0
RE: Zawieszenie konta yt
No ja też nie zrobiłem więcej niż 15 razy . I bum ostrzeżenie a po paru min zawieszenie mimo że już przy ostrzeżeniu nie byłem przy kompie. Poza tym jak można traktować coś jako spam jak jest na ustawieniu prywatnym? No nic czekam zobaczymy, ale mogli by chociaż napisać czy to zawieszenie na zawsze czy na jakiś określony czas. Jak by ktoś miał jeszcze pomysł jak się można z nimi skontaktować to dajcie znać. Bo odwołanie z formularza można zrobić tylko jedno.
0 +1