Kamera Panasonic HC-X920 FHD

1 410
Kamera Panasonic HC-X920 FHD
Posiadam na sprzedaż kamerę Panasonic HC-X920. Model znany z bardzo solidnego obrazka w jakości Full HD, optycznej stabilizacji obrazu, bardzo dobrej ergonomii i możliwościami filmowania z manualnymi ustawieniami obrazu. Kamera świetnie nadaje się nie tylko dla bardziej wymagającego użytkownika, ale również dla osób chcących rozpocząć zabawę z nagrywaniem dzięki możliwości ręcznych zmian parametrów nagrywania czy manualnemu ustawianiu ostrości pierścieniem umieszczonym w przedniej części kamery.

X920 posiada również dobry tryb automatyczny dla mniej zaawansowanych użytkowników lub dla osób chcących stać przed, a nie za obiektywem (kamery posiadają inteligentniejszy automat niż aparaty i dużo lepiej trzymają chociażby auto focus).

Kamerę kupiłem za kwotę na 3269zł, jednak zajawka na nagrywanie minęła bardzo szybko. Nagrałem nią zaledwie kilka filmików na YouTube w domowych warunkach. Nowe warunki w których chciałbym nagrywać video nie pozwalają mi na wykorzystanie kamery cyfrowej, a wymagają kamery sportowej.

Kamera cały swój czas u mnie przebywała w torbie Camrock, dzięki czemu nie nosi żadnych śladów użytkowania. X920 wygląda niemalże jak nowa po wyciągnięciu z pudełka, które oczywiście do niej posiadam i dołączam przy sprzedaży. Zdjęcia w ogłoszeniu pokazują faktyczny stan kamery, która jest w pełni sprawna.

Do kamery dołączam zapasową baterię wraz z ładowarką, która pozwala na zewnętrzne ładowanie akumulatorków. Nie potrzeba ładować baterii poprzez podłączanie kamery do zasilacza i tym samym blokowania sobie pracy. Zapasowa bateria jest większa niż ta którą otrzymuje się w zestawie z kamerą, dzięki czemu pozwala na dłuższy czas nagrywania.

Kamera od dawna u mnie leży w torbie i jest nieużywana. Chciałbym ją sprzedać aby pozyskać budżet na kupno kamerki sportowej i związanymi z nią akcesoriami (uchwyty, zapasowe baterie, ładowarka itd.). Cena jaka mnie interesuje to 2000zł. Proszę nie składać niższych ofert, ponieważ wiem co sprzedaję i w jakim stanie posiadam swój sprzęt, który jest zadbany.

Zachęcam do poczytania testów i recenzji powyższego modelu, których w Internecie nie brakuje. Przykładowo:

https://www.videotesty.pl/recenzja/1094/...-recenzja/

Kamera daje świetne możliwości do nauki filmowania jak i sprawdzi się w rękach zupełnych amatorów. Można do niej podpiąć zewnętrzny mikrofon dzięki czemu uzyskuje się naprawdę bardzo fajny zestaw do zachowywania swoich przeżyć i wspomnień w bardzo dobrej jakości! :)
Możliwość oględzin i odbioru osobistego w Warszawie. Istnieje opcja umówienia spotkania w Koninie (Wielkopolska).

Zdjęcia:


https://imgur.com/a/449YNlq
0 +1

www
20
RE: Kamera Panasonic HC-X920 FHD
Na portalach aukcyjnych są po 1400-1600zł. ;p Za 2000zł kupi się nowego Lumixa G7.
0 +1

1 410
RE: Kamera Panasonic HC-X920 FHD
Mnie nie interesuje kto co ma na portalach. Ja wiem co ja mam :)

Zresztą koszulek piłkarskich też jest pełno na portalach aukcyjnych tanio, tyle że to same podróby albo towar z tzw. szarej strefy. Chcesz to kupuj tam bo "taniej" ;)
0 +1

www
426
RE: Kamera Panasonic HC-X920 FHD
@Tianse, trochę kupowałem i sprzedawałem takich rzeczy. Money rules. Powodzenia w sprzedaży, bo ludzie i tak kupują oczami. Sam chciałem nie jedno sprzedać "spoko" z dobrym, obszernym opisem i wgl. Niestety klientela to specyficzny target.
0 +1