Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KarolGameChannel

4
Youtube-red  KarolGameChannel
Witam
Mam na imię Karol (28 lat) od jakiegoś czasu zajmuję się obróbką wideo oraz wstawiam swoje gameplaye na platformę Youtube. Z czasem będę chciał się rozwinąć również w kierunku streamowania.
Na mój kanał dodaję materiały z różnych gier. Na chwilę obecną są to kategorie zbliżone do symulatorów jednak pojawią się też bardziej emocjonujące tytuły.
Mój kanał jest dosyć młody i nie posiadam zbyt wielu osiągnięć prócz całkiem sporej ilości wyświetleń jak na tak wczesny etap, co świadczy o tym, że cieszy się sporym zainteresowaniem.
Zachęcam do śledzenia mojego kanału i jego rozwoju, poprzez subskrybcję możecie brać czynny udział w jego rozwoju do czego gorąco zachęcam.
Link do kanału :    https://www.youtube.com/channel/UCTsV-Nc...7kg/videos0 +1

www
4
RE: KarolGameChannel


0 +1

www
4
RE: KarolGameChannel


0 +1

www
4
RE: KarolGameChannel


1 +1

www
4
RE: KarolGameChannel


0 +1
www
4
RE: KarolGameChannel


0 +1

www
4
RE: KarolGameChannel


0 +1

www
2
RE: KarolGameChannel
Będę szczery, bo to lubię. Jedyne co jest spoko to twój głos, cała oprawa graficzna nadaje się do wyrzucenia. Intro to spoko pomysł ale w 2012 roku, teraz już się ich raczej nie stosuje, a przynajmniej nie takiej jakości. Nagrywasz gry, których nie rozumiem i raczej nie będę chciał zrozumieć więc nie powiem ci, czy dobrze w to grasz, ale przyczepię się do montażu, Jeżeli chcesz dać taką animacje "Daj Like" to nie rób tego tak jak to robisz, jest to zrobione po prostu źle, najlepiej albo pobierz gotowa animację, albo zrób sam, a jak nie potrafisz (za co ciebie nie będę winić) to możesz napisać przed filmem coś co robi (Bądź robił, nwm bo rzadko go oglądam) Rock, czyli tekst przed grą "Oceniając mój materiał wspierasz moją pracę" wygląda to dużo lepiej, niż to co ty robisz. Na pewno zmień miniaturki i to zrób już od następnego filmu, ponieważ raczej widz nie wbije na wideo przez kanał tylko z proponowanych filmów przy innym filmie, więc jeżeli zachęci go miniaturka to prędzej "wbije" na film. Na twoim miejscu bym twoją ostatnią miniaturkę zamienił tak, że tło bym rozmazał, Logo bym powiększył i dał albo na środek albo z boku tak jak to zrobiłeś, i dał jakąś postać (np. bohatera w którego się wcielasz, jeżeli takowy jest) dodatkowo te napisy, to jest coś co odrzuca mnie od kliknięcia w to, dodaj cień, może lekko je przechyl, obróć, musisz po próbować, pobierz gimpa i po oglądaj poradniki, naprawdę dużo dają. Z takich podstawowych informacji to na tyle, mam nadzieję, że trochę pomogłem :D
1 +1
4
RE: KarolGameChannel


0 +1

www
4
RE: KarolGameChannel


0 +1

www