Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VES\Gaming

3
Youtube-blue  VES\Gaming
Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się VES\Gaming, ale w większości, ludzie zwracają się do mnie po prostu Ves. Prowadzę kanał na YouTube, poświęcony grom konsolowym (głównie), jak i PC'towym. Jestem muzykiem z pasją i niespełnionym artystą. Oldschoolowym graczem, wielkim fanem Star Wars, horroru i klimatów postapo.

W chwili obecnej, pojawiają się na nim przede wszystkim filmy typu "Let's play", też znane u nas jako "Zagrajmy w". Od czasu do czasu, testuję także jakieś tytuły, w ramach "Pierwszych wrażeń".

Nagrywam głównie gry z PlayStation 4 (czasem z PC), ale w przyszłości, mam zamiar coraz więcej nagrywać także starsze tytuły, z konsol PS1, PS2, PS3, jak i PSP.

Na dzień dzisiejszy, jako, iż mój kanał nie jest wystarczająco popularny / rozwinięty, nie posiadam zbyt wielu stron, ale pozwolę sobie wstawić obecne (AŻ TRZY) linki:

➧ YouTube: https://www.youtube.com/user/VesTVpl
➧ Facebook: https://www.facebook.com/VesTVpl
➧ Twitter: https://twitter.com/VES_Gaming

W przyszłości, gdy zajdzie taka potrzeba - będę posiadał więcej profilów, FAQ, itd. Na dzień dzisiejszy jednak, zważywszy na moją liczbę oglądających, większego sensu to nie ma.

Moje materiały są raczej skierowane do nieco starszych, bądź ogólnie dojrzalszych osób. Nie uświadczycie w nich wulgaryzmów, mój komentarz jest raczej kulturalny i na odpowiednim poziomie. Uważam także, że głównym celem w moich filmach jest ukazanie samej gry, więc staram się nie przeszkadzać swoim komentarzem i nie wysuwać siebie na pierwszy plan. Nie żartuję na siłę, nie krzyczę do mikrofonu, nie udaję, że się boję, nie popisuję się. Stawiam po prostu na naturalność.
Na moim kanale gramy bez pośpiechu, "delektując" się grami, z nastawieniem na eksplorację i chęć przeżycia fajnej przygody.

Dodatkowo, jestem zwolennikiem grania w gry w ich oryginalnej wersji językowej. Jeśli jakiś tytuł posiada dodany również i polski dubbing (którego nie znoszę), preferuję ustawić wersję angielską z polskimi napisami. Być może jest to dodatkowy element, który odrobinę odróżnia moje filmy od innych, polskich twórców.

Myślę, że taką kolejną ciekawostką i tym, co mnie także odrobinkę odróżnia od innych twórców jest to, że w outro moich filmów wykorzystuję własną muzykę, mojego autorstwa. Stało się także częścią mojego kanału.

Moją przygodę z nagrywaniem, zacząłem pod koniec 2014 roku, aczkolwiek wtedy traktowałem to nieco inaczej i materiały pojawiały się nieregularnie. Przełom nastał jednak w końcówce 2016 roku. Postanowiłem wtedy twardo, że jest to coś, co chciałbym robić. Zakupiłem wtedy potrzebny mi sprzęt, zaczynając od komputera, mikrofonu, dodatkowych dysków twardych, konsoli PlayStation 4, telewizora, kończąc na  karcie przechwytującej (nawet dwóch). Był to spory wydatek, ale czego się nie robi dla swoich pasji.

Tak oto, od początku 2017 roku na moim kanale filmy ukazują się regularnie. W obecnej chwili pojawiają się codziennie i udaje mi się to utrzymać (zdarzają się wyjątki - choroba, itd). Po tak wielu latach znów poczułem się podobnie, jak za czasów pierwszego PlayStation, czerpiąc wielką przyjemność z gier... Z sentymentu do tej konsoli,  jak i jej wpływu na moje dzieciństwo, postanowiłem, że skupię mój kanał głównie na grach z konsol Sony.


[Obrazek: maxresdefault.jpg] [Obrazek: maxresdefault.jpg]


Coś o mnie? Poza gamingowym contentem, którym się zajmuję na YouTube, pracuję  głównie nad muzyką i dźwiękiem (muzyka, jaką słyszycie  w outro moich filmów, jest także mojego autorstwa). Można tutaj powiedzieć, iż jestem "freelancerem", gdyż moje zarobki są zależne od przeróżnych zleceń, które wykonuję, ale nie tylko! Jestem także "artystą", muzykiem - mam własny projekt / zespół muzyczny (jego nazwy wolę w tej chwili nie zdradzać). Tworzę także "na boku" muzykę w zupełnie innym gatunku, którą publikuję pod własnym imieniem, jak i na zamówienie, dla różnych projektów.
Dodatkowo, jako gracz i fan PlayStation, mogę się także pochwalić tym, że moja muzyka została użyta do kilku motywów na PlayStation 4, które są dostępne w sprzedaży w sklepie PlayStation Store (region US).
Jako muzyk, odniosłem także nieco "sukcesów". Między innymi, pojawiło się o mnie parę słów (i moje zdjęcie) w kieleckim magazynie kulturalnym (drukowanym), wygrałem kilka zagranicznych konkursów, udzieliłem jak do tej pory jedenastu (albo i więcej) wywiadów (dwa ukazały się w drukowanych magazynach), czy też chociażby mój utwór został wykorzystany do sztuki granej w węgierskim teatrze, itp. W obecnej chwili, mam na koncie (łącznie) czternaście wydawnictw, w tym osiem płytowych.


[Obrazek: maxresdefault.jpg]


Od kiedy zacząłem nagrywać, czuję, że dość szybko stało się to nieodłączną częścią mnie. Oczywiście, dużą rolę odgrywa tutaj to, że zawsze uwielbiałem gry, były one moją pasją, więc było łatwiej się zmotywować. Przedtem, jedynie oglądałem serie u innych twórców. Wiele razy przytrafiało się, że w dni, gdy czułem się zmęczony, przygnębiony, czy też nie miałem humoru, ich filmy i komentarz sprawiały, że czułem się lepiej i pozwalały mi się zrelaksować. Zawsze chciałem także się tym zająć i dać innym coś podobnego, lecz nie miałem możliwości, i nie sądziłem, że się do tego nadam. Do pewnego momentu... Teraz, gdy sam nagrywam, czerpię z tego dużo frajdy. Daje mi to ogromną satysfakcję, gdy to co robię, znajduje odbiorcę, któremu się to podoba. Chce się wtedy starać jeszcze bardziej i motywuje do tego, aby podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej.

To dopiero początek mojej przygody. Chciałbym się rozwijać, jak i to co robię, aby w przyszłości pojawiały się u mnie coraz to lepsze materiały, zaczynając od samych serii let's play, kończąc na różnych nowinkach, czy recenzjach. Aby przy tym, ważnym elementem kanału stały się także regularne giveawaye i konkursy, w których do zdobycia będą nie tylko gry, ale i konsole (a może i więcej, innych nagród).  Fajnie byłoby stworzyć wspólnie społeczność ludzi o tych samych zamiłowaniach i pasji do gier, gdzie w zamian za to, że mnie wspierają i po prostu oglądają moje filmy, są ze mną - mógłbym im się także jakoś odwdzięczyć, czymś więcej, niżeli samymi filmami.

To wszystko jest jednak głównie z myślą o przyszłości, gdyż mój kanał jest wciąż praktycznie nieznany. Niezależnie od tego, czy uda mi się odnieść sukces i zaistnieć na YouTube, ciągle będę się starał, bo o marzenia trzeba walczyć i nie wolno się poddawać.


[Obrazek: 2bb.png]
2 +1
www
434
RE: VES\Gaming
Bardzo estetyczna prezentacja. Jedna z najlepszych, jakie widziałem na tym forum. :)

Do poprawy tylko ten ostatni link.
1 +1
3
RE: VES\Gaming
Dziękuje bardzo, miło mi, że tak uważasz!  :)

Link już poprawiony.
0 +1

www
3
RE: VES\Gaming
Na kanale pojawił się film z Resident Evil 2: 1-Shot Demo, gdzie testujemy sobie wspólnie, jak to wszystko gra i wygląda. Wrażenia: jak najbardziej pozytywne. Muszę przyznać, że zapowiada się kawał dobrego horroru z gęstym klimatem. No i te zombiaki... One autentycznie mnie tutaj przerażają.
Nie jestem fanem "spamowania" filmami we własnym temacie, ale zauważyłem, że tutaj jest to normalne, więc od czasu do czasu, gdy pojawi się u mnie jakaś nowa seria, itd, to zamieszczę także tutaj. Pozdrawiam serdecznie!
0 +1

www
3
RE: VES\Gaming
Naprawdę jakość10/10
1 +1
www
3
RE: VES\Gaming
Lavin_196 napisał(a):Naprawdę jakość10/10

Ogromnie dziękuję!
0 +1

www
3
RE: VES\Gaming
Nowa seria rozpoczęta! Zapraszam Was ludziska na Until Dawn :)
Przypominam także, że równolegle (jako seria poboczna) pojawiają się filmy z Bloodborne - wczoraj zawitał już odcinek nr 20.0 +1

www
3
RE: VES\Gaming
Tym razem, nieco odmienny film, niż zwykle, ukazajuący "moją inną stronę" i to, czym się zajmuję. Nie oczekuję, że komukolwiek się spodoba, gdyż jak wiadomo - każdy ma inny gust (i nie uważam się za żadnego wirtuoza). Cóż... Zapraszam!0 +1

www
3
RE: VES\Gaming
Jako, iż niedawno ukazała się już trzecia odsłona gier Metro, czyli Metro Exodus, a ja wciąż nie miałem przyjemności zagrać w poprzednie części... postanowiłem nadrobić zaległości! Zapraszam na nową serię z Metro 2033 Redux!0 +1

www
3
RE: VES\Gaming
Po ukończeniu części pierwszej, zakochałem się na dobre w klimacie gier Metro... Z tego też powodu, na kanale od razu ląduje kontynuacja! Zapraszam na serię z Metro: Last Light Redux  :)0 +1

www