Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eukill

0
Eukill
Cześć, z tej strony Eukill, od kilku lat, co jakiś czas* hobbystycznie nagrywam materiały z gier na YouTube. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.


Jednym z moich postanowień noworocznych jest zmienić "co jakiś czas" na bardziej regularny czas, także tym bardziej zapraszam do śledzenia moich poczynań [Obrazek: mrgrin.gif].W skrócie o mnie:  Mam 20 lat, aktualnie studiuję Public Relations, a także jako webmaster pracuję przy kilku własnych projektach serwisów internetowych. Interesuje się biznesem, rozwojem osobistym i motosportem.Nagrywam różnego rodzaju gry, przez lata bazowałem swój kanał praktycznie wyłącznie na grze Margonem. Prócz niej planuję nagrywać materiały z różnego rodzaju symulatorów i gier Roleplay. Już teraz na kanale znajdziecie serie z Gta San Andreas Roleplay, a także Euro Truck Simulator 2 (choć głównie w formie podcastów, z grą w tle).Wyróżnia mnie niewątpliwie podejście do tych gier, zazwyczaj nie komentuję bieżącej rozgrywki, a opowiadam o jakimś innym temacie. Moi widzowie lubią tą formułę, ja zresztą też, szczególnie przy mniej angażujących tytułach też jestem z niej bardzo zadowolony.Jeśli chodzi o osiągnięcia: 

Jak na ponad pięć lat istnienia kanału, pewnie niewiele. Udało mi się przede wszystkim stworzyć swój własny kącik w sieci, w którym raz na jakiś czas spełniałem się poprzez gadanie do szerszej publiki niż moja rodzina i znajomi. Co ciekawe, na tym właśnie kanale udało mi się zgromadzić nie tylko suche liczby (spokojnie, do nich też zaraz przejdziemy), ale też aktywnych, prawdziwych widzów, którzy zawsze w mniej lub bardziej przychylny sposób komentowali moje poczynania i poglądy - dając mi tym samym powody do wielu różnych, ciekawych refleksji.

W momencie pisania tego wpisu mam 9093 subskrybentów, a moje 167 filmów zostało obejrzane 779 413 razy. Moje filmy były oglądane przez łącznie 4,9 mln minut, co daje wynik ponad 9 lat! Wiem, że w naszym kraju jest lekko ponad tysiąc twórców, którzy osiągnęli więcej ode mnie i nie mam czym się chwalić. Nie chwalę, robi to na mnie po prostu kolosalne wrażenie, że coś co robiłem dla zabawy - przynajmniej według statystyk - przez cały czas ktoś ogląda. To budzi we mnie wielką odpowiedzialność za wypowiadaną przeze mnie treść, tym bardziej, że - tym razem pomimo statystyk - mam świadomość tego, że niewątpliwie mój content oglądany jest głównie przez młodszą widownie. Ale o moralności i odpowiedzialności pewnie kiedyś jeszcze coś nakręcę.Mój przykładowy, ostatni materiał. Z którego zapoznaniem się szczerze polecam wszystkim zapalonym graczom (wbrew pozorom jest nieco bardziej ambitny, niż sugeruje to tytuł [Obrazek: mrgrin.gif]).


Zachęcam do wystosowywania swoich opinii, śmiało krytykujcie jeżeli macie coś do zarzucenie - spróbuję to zweryfikować i w razie czego, poprawić. Dzięki, pozdrawiam!
0 +1
www