Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hiroten

0
Youtube-red  Hiroten
Witam,

chciałbym wam zaprezentować mój kanał, który aktualnie opiera się na 'Funny Moments' od naszej Ekipy Zapierdól  Serce

Ale czym jest Ekipa Zapierdól?
Grupka znajomych z rocznika 2001, w których skład wchodzi: xklapson, spudimisz, buniamonster, beton, tetrachromatic, ja i gościnnie inne osoby :) 
Oczywiście nie ograniczam się jedynie do jednej formy filmów (aktualnie są to głównie highlights z gier). 
Będziemy kombinować, próbować, sprawdzać i co najważniejsze, bawić się w różny sposób  :D 

- Aktualnie, jednym z najlepszych odcinków jest 'premierowy' dziesiąty. Tam też dodałem nowe intro, outro, animacje subskrybuj oraz pobawiłem się z muzyką, która wcześniej grała ciągle, a teraz 'reaguje' na to co się dzieje. W najnowszych filmach zastosowałem także wiele nowych efektów przejść z dźwiękami.
Od tygodnia zacząłem nagrywać w jakości Full HD i 60 FPS, dzięki czemu jakość wideo wskoczy o półkę wyżej (jak tylko wykorzystam stary materiał). 
- Podobnie z grafikami na kanale, które robiłem od nowa. Starałem się, aby były one nie przesadzone, ale przy tym nie puste.

W planach mam aktualnie zakup mikrofonu oraz karty dźwiękowej, aby audio od mojej strony było lepszej jakości. W takim wypadku stworzę też oddzielną serię oraz zacznę co jakiś czas prowadzić strumyki  :) 

Liczę na duży feedback z waszej strony, a jeśli Twoim zdaniem zasłużyłem na subskrypcję, to zachęcam, da mi to świadomość, aby jeszcze bardziej dbać o materiały  Serce
0 +1