Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wutek RejestratorGier

0
Youtube-red  Wutek RejestratorGier
Co nagrywasz: Obecnie to głównie FPP/TPP/FPS. Rozgrywka PC/PS4. W co gram to nagrywam i zarzucam. Na chwilę obecną bez mic i cam, przyjdą wyświetlenia i suby to będzie mic i kam. Stream - tak samo jak wyżej.

Osiągnięcia: Osiągnięciem jak narzazie jest nagrywanie samo w sobie. Jakościowo myślę że w miarę ok ale nie mi oceniać, oceniać to powinna widownia która ewentualnie się zbierze i zacznie komentować. Zatem prawdziwym osiągnięciem będzie zebranie grupy ludzi na swoim kanale. 

Wiek:33

Opis: Jak już wspomniałem wyżej, w co gram to nagrywam i zarzucam. Serie jak i pojedyncze szpile. Większość gier singlowych ogrywam do napisów końcowych. Szpile jak to szpile, pojedyncza odpałka dla relaksu zgrana na kanał. Gry Multi - aż do znudzenia. Zatem Pro nie jestem a raczej casualplayer z maksymą Game4fun. Więc nie chodzi tu o pieniądze z donatów, a monetyzacji włączać zamiaru nie mam (no chyba że wbijemy 1kk subów to pomyślę).  

Zapraszam do odwiedzin i zostawienia SUBA - ilość subów przyczyni się do prężnego rozwoju kanału o wiele nowych tytułów/odcinków. 

Pozdrawiam,
Wutek.


Notatka od TheSebon, 19-02-2019 15:04:

Popraw linki.

0 +1
www
0
RE: Wutek RejestratorGier
3 słowa wyjaśnienia - Jakieś 6 miesięcy temu sprzedałem komputer i została mi tylko konsola. Więc z myślą że i tak bym nie nagrywał na kanał, skasowałem wszystkie filmy które na nim były z założeniem że już tutaj nie wrócę... Teraz gdy sytuacja finansowo znacznie się poprawiła, zainwestowałem w nowy komputer i wróciłem z nagrywaniem. Mam nadzieje że już na stałe.

Zatem odświeżam swój zaktualizowany stary post. Dziękuję za uwagę i witajcie ponownie!

Wutek.
0 +1
www
0
RE: Wutek RejestratorGier


0 +1
www
0
RE: Wutek RejestratorGier
Playlista na kanale. Tytuł krótki więc zapewne tylko kilka odcinków wyjdzie i następnie już tylko pozostanie młócenie w multi :] 
a multi już raczej z kamerką i mikiem - powoli chyba czas w to wchodzić.


0 +1
www
0
RE: Wutek RejestratorGier
Pierwszy odcinek z multi w CoD a także pierwszy w UWQHD (nowy monitor) i od teraz filmy właśnie w takim formacie (poza kilkoma już nagranymi, ale jeszcze nie zarzuconymi na kanał).
0 +1
www
0
RE: Wutek RejestratorGierNo to czas zrobić Metro Exodus.
0 +1
www