Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oferta Współpracy - Gameplay z Gier [DevStudio] #devtycoon #earthx

0
Oferta Współpracy - Gameplay z Gier [DevStudio] #devtycoon #earthx
Witam wszystkich bardzo serdecznie z tej strony Jakub Kiryluk z DevStudio! :D

Dzisiaj chciałbym zaoferować możliwość współpracy z naszym niewielkim studiem developerskim w postaci nagrywania gameplay'ów z naszych gier. Aktualnie pracujemy nad dwiema grami, które nie dawno ujrzały światło dzienne. Pierwsza z nich to DevTycoon.Wcielasz się w niej w postać stworzonego przez siebie developera, który zaczyna swoją przygodę w świecie IT. Od ciebie zależy, w którą stronę pójdzie twoja kariera. Aktualnie możliwe jest tworzenie stron internetowych, ale z czasem planujemy rozbudowę na kolejne sektory takie jak gry czy aplikacje desktopowe i mobilne. Powyżej możecie zobaczyć półgodzinny materiał w moim wykonaniu. Mam nadzieję, że gra się wam podoba ;) Więcej informacji a także planów na przyszłość i najnowszych informacji znajdziecie na itch.io.


Jeżeli interesuje was nieco inna tematyka gry to polecam bardzo serdecznie zapoznać się z naszą drugą propozycją EarthX. 
Co sprytniejsi zauważą tutaj inspirację SpaceX Elona Muska i można by powiedzieć, że jest to jego symulator :P Startujesz w nim jako początkująca firma w sektorze kosmicznym (w przyszłości gra zostanie rozbudowana o inne sektory transportu), odkrywasz nowe technologie, projektujesz i budujesz swoje rakiety, po czym wysyłasz je w kosmos!

[Obrazek: cM7s9Yh.jpg]

Więcej informacji o grze również znajdziecie w serwisie itch.io.

Jeżeli którakolwiek z gier was zainteresowała i chcielibyście nagrać z niej swój własny film to zapraszam do kontaktu z nami! Przede wszystkim otrzymasz od nas kod, dzięki któremu gra będzie na zawsze twoja oraz będziesz mógł ją pobrać z itch.io, a w przyszłości otrzymasz również kod do wersji na Steama. Dodatkowo powierzymy ci kilka kluczy, które będzie mógł rozdać dla swoich widzów. Ich liczbę ustalimy indywidualnie biorąc pod uwagę liczbę aktywnych osób na Twoim kanale. 

Odezwać się możesz do nas tutaj na forum w wiadomości prywatnej lub odpowiadając na ten post. 
Jesteśmy również na Facebook'u: Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!
Pozdrawiamy
Zespół DevStudio
0 +1