Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Waffel Kamilatus

1
Soil_layers  Waffel Kamilatus
Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum, chciałbym wam przedstawić mój kanał, który tworzę od prawie dwóch lat i nagrałem już 290 filmów. Jak zwykle na początku szło mi kiepsko, ale po tych dwóch latach nauczyłem się wiele i uważam, że moje materiały są godne uwagi.

Nagrywam głównie Minecraft'a, ale prowadzę również serie z innych gier (np. Subnautica, Dying Light) żeby urozmaicić kanał. Główną serią na kanale są BedWars'y, czyli Minecraft'owa minigra PvP polegająca na obronie (wspólnie z drużyną) łóżka, bez którego po śmierci nie odradzamy się i przegrywamy oraz na niszczeniu innych drużyn. Dlaczego akurat to? Bo jestem w to wyjątkowo dobry, a moi widzowie oglądają to najchętniej. Robię też streamy kiedy warunki sprzyjają. Zazwyczaj nagrywam sam, ale czasami na filmach pojawiają się też inne osoby.

Mam 14 lat, ale niech was to nie zmyli, bo zachowuję się na więcej (zazwyczaj ludzie uważają, że mam 16-20). Każdy swój film starannie montuję i tworzę odpowiednią do niego miniaturkę. Rzadko zdarza mi się przeklnąć, a jak już to zrobię, to w montażu to wyciszam.

Niestety mam słabą kartę graficzną, więc nie mogę nagrywać w jakości lepszej niż 1280:720 i przy 30FPS, ale moim zdaniem to wystarczy żeby film oglądało się przyjemnie. Mam mikrofon Samson 4 Go Mic, z którym nie mam prawie żadnych szumów; w dodatku używam filtru odszumiającego, dzięki któremu szumy te, zarówno jak i myszka oraz klawiatura, nie są słyszalne. Nagrywam OBS'em, miniaturki robię w GIMP'ie, montuję w 

Myślę, że opisałem mój kanał już dosyć dobrze. Jeśli Cię zaciekawiłem możesz do mnie zajrzeć i obejrzeć kilka filmików (albo i więcej, zależy czy Ci się spodobają).

Mam jeszcze jedno pytanie. W regulaminie napisane jest "Odświeżanie tematu dozwolone jest po upływie 24 godzin od ostatniego postu, tylko i wyłącznie poprzez użycie przycisku "Odśwież". ", ale zauważyłem, że inni użytkownicy odświeżali swoje wątki pisząc odpowiedzi z linkami do kolejnych filmów. Ten punkt jest już nieaktualny? Bo nie wiem czy mogę pod tym wątkiem reklamować swoje następne produkcje.
0 +1
www
1
RE: Waffel Kamilatus
Gracie w Subnautica: Below Zero i nie wiecie co gdzie jest? W takim razie mam dla Ciebie kilka krótkich filmików dzięki którym dowiesz się jakie skarby kryje dany biom. Zacznijmy od pierwszego biomu podwodnego - Shallow Twisty Bridges.
https://youtu.be/M6ZgbYC4ZFU

I ponawiam pytanie. Można tak odpowiadać na swój wątek? bo w regulaminie napisane jest "Odświeżanie tematu dozwolone jest po upływie 24 godzin od ostatniego postu, tylko i wyłącznie poprzez użycie przycisku "Odśwież". ", ale zauważyłem, że inni użytkownicy robią tak jak ja teraz i nie jestem pewien co mogę, a co nie.
0 +1
www
1
Waffel Kamilatus
Czas na kolejny biom. Tym razem Arctic Sparse. Prawie nic tam nie ma, ale jest jedynym miejscem występowania Titan Holefish'y i można tam szybko znalesc sól.
https://youtu.be/P5uGoKsFrUw
0 +1
www
1
RE: Waffel Kamilatus
0 +1
www
1
Waffel Kamilatus
Jako mistrz BedWars prowadze krotka serie o nazwie "5 taktyk zwycięzcy BedWars" w ktorej pokazuje uzyteczne taktyki, porady i jak zdobyć przewage nad silniejszym przeciwnikiem.
Linkacz: https://youtu.be/juYkiYTaDLY
0 +1
www
1
RE: Waffel Kamilatus
0 +1
www
1
RE: Waffel Kamilatus
0 +1
www
1
Waffel Kamilatus
Czas na kolejmy biom z Subnautici: Arctic Kelp Forest. Siedlisko zlodziejskich malp wodnych i jedyne miejsce wystepowania creepvine'ow.
https://youtu.be/Fzl51Lh8DJg
0 +1
www
1
Waffel Kamilatus
Teraz Thermal Spires - biom z najlatwiejszym dostepem do litu, diamentow i magnetytu.
https://youtu.be/8Zvu1OCZi-4

Zapraszam na odcinek z kolejnego biomu: Twisty Bridges - biom o dużej amplitudzie wysokości i prowadzacy do obecnie najglebszego biomu Deep Twisty Bridges
https://youtu.be/OEeu1r29Tk0
0 +1
www
1
RE: Waffel Kamilatus
0 +1
www