Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RennegaT

0
Youtube-red  RennegaT
Opis: Witam wszystkich, na początek zacznę od przedstawienia się.Jestem RennegaT z nicku, swoją przygodę z youtube i nagrywaniem zacząłem około 2 tygodni temu pod wpływem czystego spontanu.Podczas oglądania materiałów od jednego ze znanych youtuberów przyszła mi do głowy myśl, że przecież zamiast oglądać mógłbym sam zacząć nagrywać, stworzyć coś swojego dla siebie i dla ludzi i przy okazji dobrze się przy tym bawić i dużo nauczyć.Tak o to w mojej główce zrodziło się marzenie i ten ogień w środku aż ze mnie buchał.Nie minęło długo od podjęcia decyzji o odświeżeniu kanału (ponieważ kanał założyłem prawie rok wcześniej tylko po to, żeby wrzucić jeden film i udostępnić go na grupie facebook-owej) do realizacji, dwa dni później pojechałem zakupić nowy sprzęt i tydzień potem zacząłem już nagrywać, a przynajmniej próbować to robić.

Co nagrywasz: Zamierzam nagrywać przede wszystkim gry, ale nie chcę żeby kanał był typowo "gamerski", dlatego postanowiłem stworzyć połączenie właśnie "zagrajmy" z vlogiem czyli w skrócie "Pogawędka przy", przede wszystkim zamierzam postawić na rozmowę, dyskusję, komentarz i oraz dobry humor, którego nigdy za wiele.Na swoich nagraniach zamierzam poruszać różne tematy od zwykłych typowo prostych np. sport, muzyka, swoje przemyślenia dotyczące moich działań na kanale, czy ogółem opowiadanie o sobie czy jakichś wydarzeniach ze swojego życia.Poprzez tematy większej wagi np. o nauce czy rozkminach a kończąc nawet na tematach przez wielu uważanych za tabu.Taki jest plan, takie jest założenie, a jak wyjdzie czas pokaże. ;)

Osiągnięcia: W sumie nie mam pojęcia co tu wpisać.Dla mnie osiągnięciem jest już ta garstka widzów, pozytywne oceny i komentarze a przede wszystkim to, że czasami mimo różnych problemów czysto technicznych nie załamuję się, próbuję dalej i idę do przodu.Osiągnięciem dla mnie jest już to, że robię to co lubię. ;)

Wiek: Aktualnie jeszcze 22 wiosny ale już nie długo pyknie 23, stary koń ze mnie.Wybrałem chyba jeden z odpowiedniejszych momentów na rozpoczęcie prowadzenia kanału.

Próbne wideo/opis wideo: Teoretycznie mając możliwość wypromowania w tym wątku tylko jednego swojego filmu postanowiłem że, tym filmem będzie mój pierwszy film.Dlaczego?Dlaczego wybrałem akurat pierwszy, teoretycznie ten najgorszy?Zamiast ostatnio dodanego, teoretycznie tego najlepszego?Ponieważ jestem sam wobec siebie samokrytyczny i nie idę na łatwiznę.Uważam, że jeżeli mam się nie przyznawać do najgorszego swojego filmu to równie dobrze mogę się nie przyznawać do całego swojego kanału.Oczywiście zapraszam was do obejrzenia go i na prawdę zanim wydacie ocenę, obejrzyjcie sobie kolejne odcinki, jeżeli nie po kolei to chociaż jeden ze środka i jeden z ostatnich filmów, a przekonacie się jaki zrobiłem postęp w przeciągu tych ostatnich 2 tygodni, zarówno techniczny jak i mentalny.Pozostaje mi tylko, życzyć wam miłego oglądania, mam nadzieję, że się spodoba. ;)

PS. Wiem wiem, nadużywam (,) :D
0 +1
0
RE: RennegaT
Cześć, zapraszam was do obejrzenia kolejnej nowej serii na moim kanale pt. Pogawędka przy: Sąsiedzi z piekła - Hardcore mode, to trochę taka bardziej krwawsza wersja sąsiadów ale niektórym być może przypadnie do gustu nawet bardziej niż oryginał.Co za tym idzie, tym razem będziemy więcej grać niż rozmawiać z powodu goniącego czasu ale nie ma co narzekać.Zapraszam serdecznie do obejrzenia!;)0 +1
0
RE: RennegaT
Witam serdecznie, dla was kolejny odcinek pogawędki przy Culturesie.Troszkę mnie niestety choroba bierze ale w nagraniu nic to nie szkodzi za bardzo.Może się zdarzyć brak filmów przez następne kilka dni, póki nie dojdę do porządku..Zapraszam do oglądania!


0 +1
24
RE: RennegaT
Nie wierzę jak można przez ponad 8 min. siedzieć w menu głównym i nie powiedzieć nic ciekawego. Potem oczywiście powtórka z rozrywki i widz ma patrzeć prawie 10 min. na jakąś mapkę bo autorowi nie chce się kontynuować gry ale gadać o bezsensownych rzeczach jak najbardziej. Staraj się mówić normalnie, bez udziwnień (chyba że jest to kwestia mikrofonu). W filmie powyżej ton twojego głosu mógłbym przedstawić graficznie jako sinusoidę umieszczoną w module.

Banner wygląda ok ale nie wiem o co chodzi z czarnymi paskami po lewej i prawej stronie. W każdym razie źle to wygląda (zwłaszcza po prawej). Nie wiem co przedstawia avatar, prawdopodobnie jakiegoś ptaka. Napis wygląda po prostu źle. Ramka wokół niego zamiast go upiększać to sprawia że jest jeszcze brzydszy (głównie za sprawą bardzo nierównego umieszczenia tej ramki).
Minaturki do filmów przypominają dawne czasy na YT w których takie coś przechodziło i nikt się nie czepiał. O ile przy "Sąsiadach z piekła rodem" wyglądają one znośnie to przy "Ghost Master" a zwłaszcza przy "Cultures 2" jest to nie do zaakceptowania. Staraj się odpowiednio dobierać czcionki bo widzę że z tym jest również problem. Minuaturka powinna być w proporcjach 16:9.

Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia nie nagrywaj "pogawędek" jeżeli już to przygotuj sobie konspekt tego co chcesz powiedzieć. Najlepiej to wyjdzie jeżeli tą pogawędkę dograsz do gameplay'u chociaż bardziej wiarygodnie będzie ona wyglądała z gameplayem. Jeżeli nie masz podzielności uwagi i nie potrafisz się skupić na więcej niż 1 rzeczy, nie nagrywaj pogawędek razem z gameplayem.
0 +1