Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Miekki

0
Youtube-red  Miekki
Co nagrywasz: Głównie staram się nagrywać różnego serie zagrajmy. Chociaż na kanale znajdziecie również testy sprzętu czy mini recenzje z ulubionych gier. Od niedawna tez możecie znaleźć mnie na Twitchu gdzie ogrywam różne produkcję. Staram sie nie ograniczać do jednej gry żeby na kanale każdy znalazł coś dla siebie i został na dłużej.

Osiągnięcia: Jeśli chodzi o YouTube to nie mam jeszcze żadnych osiągnięć którymi mogę się pochwalić.

[b]Wiek: 21 lat.[/b]

[b]Opis: Przygodę z YouTubem zacząłem kilka lat temu ponieważ chciałem sie z wami podzielić wspólną przygoda jaka są gry komputerowe. A wszystko się zaczęło się od Battlefielda mojej ulubionej serii gier i od tego momentu zacząłem interesować sie grami. Aktualnie ogrywam każdy rodzaj gier który wydaje sie dla mnie ciekawy i staram dzielić sie tą wirtualną przygodą z wami.[/b]

[b][b]Link do ostatniego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=FtjoQlfo_Qc[/b][/b]
[b][b]Link do Twitcha: https://www.twitch.tv/miekkii[/b][/b]

[b]

[/b]
0 +1
0
RE: Miekki
Zapraszam do ogladania kolejnego materiału


0 +1
0
RE: Miekki
Nowa seria zagrajmy. Zapraszam do oglądania 


0 +1
0
RE: Miekki
Łapcie kolejny materiał 


0 +1
24
RE: Miekki
Filmy całkiem przyjemnie się ogląda, komentarz raczej nie jest nudny. Miniaturki schludne i schematyczne.

Jedynie do czego mogę się przyczepić to ehm..
https://youtu.be/UDm6pvYJpxs?t=1314
Dlatego właśnie nie używa się super fajnego efektu przyciszania reszty dźwięków gdy ty coś mówisz (pewna "nadrzędna" ścieżka dźwiękowa przekroczy pewien threshold). Ewentualnie trzymać redukcję w ranicach ok 0.5 dB. (Domyślam się że do obróbki wykorzystujesz program "Camtasia" bo z tego co pamiętam to miał on taką opcję).

Oczywiście w pewnym sensie miniaturki są fajne ale schematyczność i taki wygląd mi personalnie nie kojarzy się raczej z dobrym kanałem. Raczej z takim na którym coś jest byle by było, ale to jest tylko moje odczucie także nie musisz się tym sugerować.
W minaturkach zdecydowanie nie pasuje mi rozmieszczenie napisów. Myślę że powinny one znajdować się bardziej na środku osi o kierunku pionowym (popularnie zwana osią "y").

Napis na bannerze ma taki sam problem jak miniaturki z tym że tu on wygląda jakby miał być wyśrodkowany ale coś nie wyszło. Nie wiem skąd się wzięło stare logo YT i obok nazwa twojego kanału. Wygląda to bardzo dziwnie. Rozumiem że to "Zekdesigns" to nazwa autora który wykonał na zamówienie ten banner? Jeżeli pobierał za to opłatę to były to zmarnowane pieniądze chociaż banner nie wygląda źle.

Liczba reprezentująca liczbę FPS'ów do usunięcia. Bardzo rozprasza.

Avatar nic o twoim kanale nie mówi. Pamiętaj że jest to jedna w ważniejszych rzeczy na twoim kanale. Może to być twoje zdjęcie albo rysunek albo logo. W chwili obecnej mi to sugeruje że grasz przede wszystkim w BF'a lub ogólnie pojęte FPS'y. Ewentualnie można uznać że kanał należy do jakiegoś dzieciaka który, jak to dzieciak, strzelił sobie "avka" z jego ulubionej gry.
Jak narazie myślę że twój kanał ma potencjał chociaż nie trafia co najmniej z wyborem gier do mojego gustu (tzn. mnie nie kręcą "strzelanki" a zwłaszcza oglądanie jak ktoś w nie gra).
0 +1
0
RE: Miekki
Dziękuje za kilka rad które dają do myślenia nad czym muszę jeszcze popracować. Jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas który poświeciłeś na przejrzenie kanału.
0 +1
0
RE: Miekki
Trzymajcie kolejny materiał 0 +1
0
Youtube-red  RE: Miekki


0 +1