Ludzie ze szkoły wyśmiewają się ze mnie ( przez kanał YT )

3
Youtube-red  Ludzie ze szkoły wyśmiewają się ze mnie ( przez kanał YT )
https://www.youtube.com/channel/UCfC2tlz...vBgzp6h5zA

Witam, ogólnie mój kanał jakoś się rozwija, nie rozwija się jakoś szybko ale zbyt wolno też nie. Ostatnio mam problemy z hejtami, dokładniej ludzie z mojej szkoły się wyśmiewają :/ Gimby używają sarkazmów, a młodsi też se żartują ze mnie. Nie rozumiem czemu to się dzieje, przecież się staram i nie robię jakiś filmików jak np. Lord Kruszwil? Nie widzę co robię niby takiego głupiego na kanale. Mam 14 lat i jestem w 7 klasie. Możecie wbić i powiedzieć czy robię faktycznie coś głupiego, wręcz idiotycznego? Czy może wszyscy mają np. ból dupy i powinienem ich ignorować? Cały czas ich ignoruję jednak nie jestem pewien czy faktycznie nie mają racji, i czy faktycznie dawają słuszne teksty, przez co i tak się denerwuję. Wpadki u mnie się zdażają no ale każdemu też, co nie?
Tak czy siak, zobaczcie mój kanał i powiedzcie czy mają rację i po prostu pomóżcie mi, bo nie wytrzymam. :/
PS. Ten filmik 'Teoryjny' co jest na głównej kanału ma 5 miesięcy, i od tego czasu trochę się zmieniło.
1 +1

1
Ludzie ze szkoły wyśmiewają się ze mnie ( przez kanał YT )
Powiem tak, tragedii nie ma ale też szału. Jest normalnie. Wydaje mi się bardziej, że to będzie coś pokroju "bólu pupy". Odważyłeś się i jesteś na yt i nagrywasz a oni nie i już jest problem z ich strony. Pozdrawiam i twórz dalej :)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
1 +1
1
Ludzie ze szkoły wyśmiewają się ze mnie ( przez kanał YT )
Ignoruj ich. Wielu ludzi uwaza ze poczatkujacy na youtube nic nie osiagna i marnuja tylko czas. Druga sprawa jest taka ze niektorzy moga Ci po prostu zazdroscic. Wiec po prostu ignoruj
1 +1
www
137
RE: Ludzie ze szkoły wyśmiewają się ze mnie ( przez kanał YT )
Vlog raczej słaby, dużo do poprawy, ale na pewno nie do tego stopnia, żeby wyśmiewać. Nie musisz się tym przejmować, w Twoim wieku miałem podobną sytuację. W liceum już w zasadzie to nie istniało, a obecnie ludzie raczej chwalą mnie za to co robię, niż śmieją się. Oczywiście czasem ktoś walnie żart na temat tego, że jestem YouTuberem, ale trzeba mieć dystans. Spróbuj oglądania kanałów takich jak Peter McKinnon, DSLR Guide, Mathi Happoja, czy FilmRiot, mogą ci sporo pomóc, powodzenia.
0 +1

www
431
RE: Ludzie ze szkoły wyśmiewają się ze mnie ( przez kanał YT )
Kwestia wyśmiewania Cię to już chyba ten wiek. Masz te 14 lat, ludzie wokół Ciebie +- 2 lata. Tak często bywa w tym wieku i nie powinno Cię to za bardzo ruszać. Myślę, że tak naprawdę większość Twoich kolegów robi to dla zwały, niż żeby Cię rzeczywiście obrazić i zranić. Pomijając tę kwestię.

Materiały, które robisz są tragicznej jakości i to fakt. Począwszy od oprawy graficznej kanału, czyli banner i avatar, przez miniatury, aż po "efekty" w filmach. Jakość audio też jest słaba i poniżej obecnych standardów. Niektóre filmy oflagowane na 60fps działają w 30fps i to widać. Masz smętny i nijaki komentarz, ale merytorykę całkiem spoko. Ogółem jest w cholerę do poprawy i do ogarnięcia.

O dziwo, albo i nie. Twój najpopularniejszy filmy, jest chyba też jakościowo Twoim najlepszym filmem na kanale. Miniatura spoko, materiał w filmie spoko, merytoryka spoko - tylko ten smętny komentarz i jakość dźwięku, jakbyś gadał w kartonie.

Poszukaj po forum/necie rozwiązań na moją krytykę i się zastosuj. Popatrz, jak inni duzi YTberzy to robią. Jakie mają miniatury, jak prowadzą materiały. Musisz sobie wyrobić poczucie gustu i estetyki. Powodzenia w pracy. :)
0 +1