Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogryz

0
Youtube-red  Ogryz
Co nagrywasz: Escape From Tarkov
Osiągnięcia: W momencie tworzenia tego posta: 4 widzów oraz 443 wyświetlenia
Wiek: 21 lat
Opis: Cześć, mam na imię Kuba i na co dzień jestem studentem. W wolnych chwilach poświęcam się swoim zainteresowaniom, z których jedno z nich jest graniem w gry komputerowe z moimi znajomymi. Nie udostępniam typowych letsplejów, bo na moim kanale staram się wrzucać co ciekawsze momenty, z naszych rozgrywek, w stosunkowo krótkich filmach (około 10 minut), ponieważ sam zdaję sobie sprawę, że oglądanie godzinnych gameplay'ów może być nużące dla widza poznającego nowy kanał. Jeśli chodzi o gatunki, w które gram, to są to przede wszystkim taktyczne shootery oraz survivale. Lubię gry trudne i z wysokim poziomem wejścia. Jakich gier można się spodziewać u mnie w przyszłości? Rust, Squad, być może niedawno wydane Hell Let Loose. Jeśli chodzi o aspekt techniczny, to w każdym filmie staram się o jak najlepszą jakość zarówno video oraz audio.
Przykładowy film:


0 +1
0
RE: Ogryz
Nowy film:


0 +1
0
RE: Ogryz
Nowy film:


0 +1
0
RE: Ogryz
Nowy film:


0 +1
2
RE: Ogryz
Cześć
Dużym plusem jest, że nagrywasz z kimś a nie sam, jedyna uwaga, żeby dodać trochę dynamiki do komentarza. Wiem, że grasz w grę online i musisz się skupić ale dużo lepiej (przynajmniej mi) jak się odzywasz kiedy coś robisz a nie, stoisz i strzelasz i jest cisza, jakość dźwięku jest ok fajnie, że są miniaturki.
Ogólnie to trochę więcej komentarzu i będzie git, podobało mi się, że była między fajna wami fajna rozmowa, miło się oglądało i będę wpadać co jakiś czas do ciebie.
Pozdrawiam i
0 +1
0
RE: Ogryz
Dzięki za miłe słowa.
Co do Twojej uwagi, to tak jak pisałem w pierwszym poście. Nie nagrywam typowych letsplejów, tylko w tle mam ciągle włączone nagrywanie i zapisuję co ciekawsze powtórki, więc ciężko mi to wyeliminować. Poza tym w takim Tarkovie wiele zależy od tego czy pierwszy usłyszysz wroga, więc często staramy się skupić także na tym i ograniczamy zbędne gadanie na czas raidów.

Nowy film:


0 +1
0
RE: Ogryz
Nowy film:PS: Dzięki za pierwszy 1000 wyświetleń!
0 +1
0
RE: Ogryz
Nowy film:


0 +1
0
RE: Ogryz
Nowy film:


0 +1
0
RE: Ogryz
Nowy film:


0 +1