Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebuję opinii na temat komentarza

Youtube-red  Potrzebuję opinii na temat komentarza
[Obrazek: d0tmm3ebdbk31.jpg]
0 +1
434
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Jak już oceniam, to sobie polecę:

1. Intro, nikogo ono nie obchodzi, to nie te czasy, żeby używać intr. Mimo wszystko muszę przyznać, że samo intro jest piękne. Skróć je tak, jak jest od 0:09 do 0:11, jak bardzo chcesz je zachować.

2. Jak się bawisz w obróbkę głosu w post produkcji, to zadbaj o sybilanty, proszę, bolą w uszy. Ogólnie mam wrażenie, jakbyś nagrywał na słabym majku i wszystko podciągał w post produkcji. Bas, jak dla mnie dudni. Niskie częstotliwości do zniwelowania.

Taki mocno radiowy głos brzmi fajnie, ale kilka minut. Później ucho się męczy. Im więcej naturalności w audio tym lepiej, choć niektórzy upierają się przy radiowym brzmieniu. Jak dla mnie quality > radio effect.

3. No dykcja to leży i to słychać. Jak dla mnie seplenisz, szczególnie na śćź. Może przez zbyt wysokie częstotliwości, a może i to i złe użycie deesera, bo też słyszę, że z Ć robi się C "przenosic".

4. Komentarz nie jest zły, jest raczej dobry, ale problem jest taki, że takich ludzi, jak ty jest masa, szczególnie w grach. Nie masz nic unikalnego. Jesteś kolejnym gościem od gameplayów, a masz jeszcze niedociągnięcia.

Miniaturki nijakie i powtarzalne. Każda z serii wygląda tak samo, tylko numer się zmienia.

Czemu nie masz 60fps? Kolejny minus.

Oprawa graficzna kanału, taka se, bardzo taka se.

Powtórzę się. Nie wiem, co chcesz osiągnąć. Może nagrywasz dla siebie, może dla kolegów i dziewczyny. Nie wiem, ale nie wybijesz się na tym, nie ważne co będziesz robił. Ten content jest już przepełniony osobami takimi, jak ty. Jak dla funu, to rób co chcesz i tyle. Jeżeli myślisz "na poważnie" o YT, to z takim contentem daj sobie spokój.
1 +1
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Tak, dobrze zgadłeś, traktuję to bardziej jako ciekawostkę aniżeli próbę znalezienia źródła dochodu i sławy, aczkolwiek mimo wszystko jest masa punktów z którymi kompletnie się nie zgadzam, no i nie jest to do końca obiektywna opinia, bo już na samym początku napisałeś "[...]jak dla mnie[...]" co znaczy, że jest to Twoja osobista preferencja (już nie wspomnę o fakcie, że o tę kwestię nawet nie pytałem, no i w innym temacie, pisałeś, że radiowy głos w moim przypadku Ci nie przeszkadza więc nie wiem którą odpowiedź mam brać za prawdziwą).

W tej sytuacji nie za bardzo wiem jak mam się odnieść do Twojego komentarza, który tylko w punkcie 3. i 4. odpowiada na moje pytanie - z reszty nie dowiedziałem się nic, ale mimo wszystko dziękuję za wyrażenie opinii.
0 +1
434
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
niedroProg napisał(a):obiektywna opinia

Z założenia, nie istnieje coś takiego, jak "obiektywna opinia", nikt nigdy nie poda Ci "obiektywnej opinii", bo opinia jest zawsze skazana na subiektywność.

niedroProg napisał(a):w innym temacie, pisałeś, że radiowy głos w moim przypadku Ci nie przeszkadza więc nie wiem którą odpowiedź mam brać za prawdziwą

To, że mi "nie przeszkadza", nie wyklucza tego, co już napisałem w swoim pierwszym poście...

niedroProg napisał(a):aczkolwiek mimo wszystko jest masa punktów z którymi kompletnie się nie zgadzam

To może napisz w końcu coś sensownego w odpowiedzi do mojego postu i podyskutujmy? Bo jak na razie, to nic sensownego nie odpowiedziałeś na moje punktowanie.

niedroProg napisał(a):z reszty nie dowiedziałem się nic

Jak nie dowiedziałeś się "nic", skoro wypunktowałem Cię i precyzyjnie wskazałem co jest nie tak? Masz 4 punkty z czego 3 dotyczą wokalu/komentarza/audio. Reszta tzn. ocena kanału to mały dodatek i z resztą dosyć trafnie powiedziałem swoje.

Zapraszam do dyskusji i do stworzenia kontr argumentów do tego, co ja powiedziałem. Jak na razie to tylko przypominasz rozżaloną kobietę...
0 +1
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Ty preferujesz 60FPS, ja preferuję 50, innym wsio rybka, tak więc nie za bardzo rozumiem o czym mam dyskutować - rozumiem, że każdemu z osobna mam argumentować swoje wybory? Dlaczego taka grafika, dlaczego intro, dlaczego tyle, a nie więcej FPS? Taki miałem zamysł i tak mi się podoba, to jest wystarczający argument, podsumowujący wszystkie punkty, które nie dotyczyly mojego pytania.

Gdyby mi na tym zależało to bym się o to zapytał, a tego nie zrobiłem, bo nie miałem i nie mam zamiaru o tym dyskutować. Podziękowałem Ci za opinię, z pewnością jest kilka rzeczy nad którymi mógłbym się zastanowić.

Simple as that.
1 +1
40
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Pytasz o opinię - dostajesz, ale się z nią nie zgadzasz, nie wyciągasz wniosków w dodatku w pewien sposób atakujesz osobę, która stara się Ci pomóc... Strasznie to słabe, wiesz? 

Chętnie bym zobaczył dlaczego preferujesz 50 klatek od 60? Jeśli jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie, to chętnie je poznam. 

Co do opinii na temat Twojego komentarza, to celowo się nie wypowiem, bo i po co? (patrz wyżej) 

Pozdrawiam!
0 +1

www
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Dailu napisał(a):Pytasz o opinię - dostajesz, ale się z nią nie zgadzasz...

Powiedziałem już, że większa część tej opinii dotyczy kwestii, które mnie nie interesują, a to, że się z nimi nie zgadzam (i swoje zdanie podtrzymuję) powiedziałem tylko po to żeby ukrócić zbędną dyskusję na inne tematy.

Jeśli kolega poczuł się urażony to z pewnością mi o tym powie, nie sądzę byś był w pozycji do usprawiedliwania kogoś. W pozycji do bycia czyimś adwokatem.
0 +1
434
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Celowo nie odpisywałem już na Twój post niedrogoProgu, mimo że go widziałem. Nie poprowadzi się z tobą merytorycznej dyskusji, niestety.

Ja pisałem o swoich argumentach, pomijasz argumenty, pomijasz dyskusję, atakujesz adpersonam. Dailu pyta o 50 fps - pomijasz argumenty, pomijasz dyskusję, atakujesz adpersonam.

Jeżeli nie zgadzasz się z moimi argumentami nt sybilantów i złego EQ to niestety nie masz ucha, albo masz problemy zdrowotne ze słuchem, co ja mam Ci zrobić? Wrzucę Ci audio na spektrum, dam SS a i tak nie zrozumiesz i napiszesz coś w ogóle nie na temat, bo argumentu z powrotem nie dostanę. Pleciesz głupoty a myślisz, że jesteś mądry. Niestety...

BTW.

niedroProg napisał(a):większa część tej opinii dotyczy kwestii, które mnie nie interesują

Specjalnie wrzuciłem to na licznik znaków i na temat masz 889 znaków, a poza tematem 757 znaków = większość jest na temat. Więc schowaj już tę swoją "większą część" i inne biadolenie. No chyba, że metamatematykę chcesz oszukać, tak samo jak spektrum audio albo definicję opinii.

EDIT:

niedroProg napisał(a):Taki miałem zamysł i tak mi się podoba, to jest wystarczający argument, podsumowujący wszystkie punkty, które nie dotyczyly mojego pytania.

Gdyby mi na tym zależało to bym się o to zapytał, a tego nie zrobiłem, bo nie miałem i nie mam zamiaru o tym dyskutować. Podziękowałem Ci za opinię, z pewnością jest kilka rzeczy nad którymi mógłbym się zastanowić.

Ale akurat z tym się zgadzam, dlatego też na samym wstępnie napisałem "Jak już oceniam, to sobie polecę".
0 +1
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Pytałem o komentarz - nie audio, nie intro, nie grafikę. Komentarz, styl mówienia - tak więc w tej kategorii plasują się punkty 3. i 4., które wymieniłeś. Jeszcze jestem dobry z matmy.
0 +1
434
RE: Potrzebuję opinii na temat komentarza
Ale ty jesteś debilem, no inaczej z Tobą nie można. Nie ma dla Ciebie ratunku.

Sybilanty mnie walą w ucho, mam nie zwrócić uwagi? To część audio, która wpływa na komentarz, która BOLI W UCHO. Co z tego, że Ariana Grande Ci zaśpiewa piosenkę, jak jej audio ktoś popsuje w EQ, albo nagra na mikrofonie z headsetu za 30zł? Mimo pięknego wokalu odbiór będzie bolesny w słuchaniu, przez AUDIO.

Co ty chcesz o komentarzu usłyszeć? Typie, masz drętwy, nudny komentarz bez żadnych fajerwerków, ani niczego. Coś tam sobie mówisz, a i tak częstawo jest cisza i nuda. Nie jest tragicznie, nie jest źle patrząc na to, co mi przychodziło oceniać, ale to nic specjalnego, żeby się na nim "wybić", czy zrobić cokolwiek.

Gadasz se do majka. Czego chcesz? Ekspertyzy? Nie robisz liryki, nie piszesz tekstów. Nie ocenię Ci rytmu, flow, rymów, układów i schematów rymów, nie ocenię doboru melodyki wokalu do beatu, bo tu czegoś takiego nie ma. Gadasz se i tyle. Poćwicz dykcję i składnię. Jesteś w nudnym i przejedzonym formacje letsplejów, ty lecisz bez cięć nawet, więc ciężko jest cokolwiek wyciągnąć z tego głosem, bo wiele nie zrobisz bez dobrego formatu.

Popatrz sobie na coś konkretnego i dobrego z zakresu gameplay, w przeciwieństwie do Twojego formatu:

https://www.youtube.com/watch?v=X1ujX2UEH0c

https://www.youtube.com/watch?v=POmH7dDMDEc

https://www.youtube.com/watch?v=ADmePCwoSko

Cięcia, muzyka do nastroju, akcja, celne uwagi w komentarzu, sensowne skillowe akcje, montaż. O Vanoss nie wspomnę, bo to inny lvl. Ty po prostu włączasz nagrywanie i gadasz. Sam stwierdziłeś, że nie robisz tego pod publikę i żeby się wybić. Robisz to po swojemu, to sobie rób. Tylko proszę, nie pytaj potem o rady.

BTW. Jeżeli znowu odbijesz mi mój post foszkiem, albo brakiem konkretów w postaci kontrargumentów to wywalam ten post i Ciebie z forum, bo nic sensownego tu nie wnosisz oprócz bycia salty.

EDIT:

niedroProg napisał(a):no i w innym temacie, pisałeś, że radiowy głos w moim przypadku Ci nie przeszkadza więc nie wiem którą odpowiedź mam brać za prawdziwą

Specjalnie sprawdziłem, bo wątpiłem w te słowa. Szkoda, że nie od razu. Nie napisałem tak, napisałem coś z goła innego:

TheSebon napisał(a):Mnie efekt radiowy, który poniekąd masz na nagraniu, raczej drażni, ale u Ciebie jest ok.

"ok" - to nie jest nie przeszkadza. Napisałem, że mnie drażni, ale u Ciebie jest "ok" - "znośnie".

Niezłą pajacerkę robisz z logiką.
0 +1