RPG Nerdo's [odrzucony]

0
Youtube-purple  RPG Nerdo's [odrzucony]
Witam bardzo serdecznie! Jestem RPG Nerdo's, zacząłem niedawno moją przygodę z Youtube i jak do tej pory nagrałem już nieco filmików z kilku gier różnego typu i kalibru! Mimo mojego braku doświadczenia próbuję podnosić jakość filmów i jestem jak najbardziej otwarty na sugestie od widzów, jeśli takowe się pojawią!

Co nagrywam? 

- Na moim kanale obecnie znajdziecie kilka serii typu "Zagrajmy w...", w których zobaczycie moje starcia z przeróżnymi grami od RPG po horrory i co tam jeszcze jest... 

- Zacząłem również nagrywać serię "Oceniam Creepypasty"(nazwa robocza), gdzie czytam creepypastę/creepypasty (zwykle związane z grami) i je rzecz jasna oceniam, starając się również czasami wprowadzić dozę humoru, jeśli to możliwe i w zależności od jakości historyjki mogę po niej jeździć lub nie i czepiać się.

- Na kanale występuje obecnie też dość oryginalna seria "Projekt Exodus", która przedstawia "RPG in real life" albo "RPG w realnym życiu", ale nic więcej nie powiem, żeby nie spojlerować ;).  Zamieszczę link do pierwszego epizodu - niech Was nie zwiedzie jego jakość! Ona rośnie z każdym epizodem!

Bardzo serdecznie zapraszam do rozejrzenia się po moim kanale, jestem pewien, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie! A jeśli nie... jestem otwarty na pomysły i chętnie zastosuję je. I nie krępujcie się dostarczyć konstruktywnej krytyki, abym mógł wyciągnąć wnioski i pracować nad jakością oraz zawartością!

Oto link do pierwszego epizodu "Projektu Exodus" : https://www.youtube.com/watch?v=SOGsJjNQ...Wue35GWJEV
0 +1