Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RPG Nerdo's

0
Youtube-blue  RPG Nerdo's
Co nagrywasz: Nagrywam gry różnego gatunku od RPG po horrory. Na moim kanale występują również inne serie, które warto zobaczyć! Zapraszam, jestem pewien, że większość z Was znajdzie coś dla siebie!

Osiągnięcia: Póki co nie mam żadnych większych osiągnięć, dopiero zaczynam moją przygodę z Youtube.

Wiek: 19 lat.

Opis: Cześć! Jestem RPG Nerdo, od paru miesięcy nagrywam już filmiki na Youtube skupiające się na grach. Nie ukrywam, bardzo to lubię i jest to moja pasja, którą rozwijam. Staram się poprawiać jakość mimo braku doświadczenia i tworzę dość oryginalną serię, która jest "sercem" kanału - Projekt Exodus. Nie będę jednak za bardzo się rozpisywać - bardzo serdecznie zapraszam na mój kanał i zachęcam do konstruktywnej krytyki, z której będę mógł wyciągnąć wnioski i stale podnosić jakość zawartości kanału. 
0 +1
0
Youtube-red  RE: RPG Nerdo's
Witam! Przedwczoraj, 15 lipca, wyszedł piąty epizod Projektu Exodus wraz z kolejnym odcinkiem z gry Final Fantasy VI! Zapraszam Was do oglądania i wszelkiego rodzaju konstruktywnej krytyki! 0 +1
0
RE: RPG Nerdo's
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Na kanale wyszedł dziś kolejny odcinek Final Fantasy VI! Zapraszam do oglądania!
0 +1
0
RE: RPG Nerdo's
Cześć! Dziś wyszedł kolejny odcinek z gry Kingdom New Lands! Zapraszam do oglądania!
0 +1
0
RE: RPG Nerdo's
Witam bardzo serdecznie! Dzisiaj na kanale zawitał nowy odcinek Advance Wars! Zapraszam do oglądania!0 +1
0
Youtube-red  RE: RPG Nerdo's
Cześć! Z tej strony RPG Nerdo! Na kanał wpadł dziś nowy filmik z Kingdom New Lands! Zapraszam do oglądania!0 +1
0
RE: RPG Nerdo's
Witam bardzo serdecznie! Dziś na kanał zawitał nowy filmik z Final Fantasy VI! Zapraszam do oglądania i ewentualnie oceniania!


0 +1
0
RE: RPG Nerdo's
Cześć wszystkim! Na youtube wrzuciłem dziś kolejny filmik z Final Fantasy VI! Zapraszam Was do oglądania!


0 +1
0
RE: RPG Nerdo's
Witam! Niestety musiałem ściągnąć dzisiejszy odcinek Kingdom New Lands, bo okazało się, że źle posklejane zostały odzyskane klipy i mój głos w ogóle nie był zsynchronizowany z tym, co dzieje się na nagraniu. Bardzo was przepraszam za to! Filmik wyjdzie jak tylko się uda te klipy dobrze połączyć.
0 +1
0
RE: RPG Nerdo's
Witam bardzo serdecznie i pozdrawiam! Dziś na kanał wpadł kolejny odcinek z Kingdom New Lands, a niedługo, bo już od następnego tygodnia wprowadzam coś moim zdaniem ciekawego na Youtube'a! Zapraszam do oglądania!0 +1