Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytanko od świeżaka

0
Lightbulb  Pytanko od świeżaka
Siemka ludzie , nowy praktycznie jestem i chciałem się popytać o parę rzeczy .
Pierwsza to taka : 
Chciałbym nagrywać gry fabularne bez głosu jak wi dźmin ( orprócz poradników czy ciekawostek ) a gry multiplayer z głosem moim własnym . Czy to dobry pomysł ?
Druga sprawa jest taka że kanał chciałbym również poświęcić wielu innym rzeczom , np pasty , creepypasty , unboxingi , recenzje różnych rzeczy , czytanie książek . Czy taka różnorodność jest dobra ? 
Te dwa pytania mnie najbardziej ciekawią i będę wdzięczny za wszystkie pomocne komentarze
0 +1
428
RE: Pytanko od świeżaka
PiterSt napisał(a):Chciałbym nagrywać gry fabularne bez głosu jak wi dźmin ( orprócz poradników czy ciekawostek ) a gry multiplayer z głosem moim własnym . Czy to dobry pomysł ?

To pierwsze nazywa się walkthrough, a to drugie letsplay. Obie formy są już przedawnione, przepełnione i przesycone. Jeżeli chcesz nagrywać dla siebie, kolegów, dziewczyny to spoko, jak dla wybicia się, to sobie odpuść.

PiterSt napisał(a):Druga sprawa jest taka że kanał chciałbym również poświęcić wielu innym rzeczom , np pasty , creepypasty , unboxingi , recenzje różnych rzeczy , czytanie książek . Czy taka różnorodność jest dobra ? 

Różnorodność na kanale była dobra na YT, ale dobre kilka lat temu. Tak Rojo rozwinął kanał. Aktualnie YT nienawidzi różnorodności. Wszystko wrzucaj na oddzielne kanały w zależności od kategorii. Dzisiaj zmienianie kanału to dwa kliknięcia, nie to co kiedyś.
0 +1