Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RX 5700 XT Red Devil?

23
RX 5700 XT Red Devil?
Witam. Posiadam aktualnie GTX 1070 od Gigabyte. Model Windforce OC z dwoma wentylami. Mierzy 29cm i jeszcze mieści się w obudowie Armis AR5X TG RGB. Na przodzie mam 240mm chłodnicę i mam zamontowane dwa wentyle + trzy na przodzie obudowy od drugiej strony chłodnicy. Działają w trybie push a dwa na końcu chłodnicy w trybie pull. Pytanie jest takie, czy zmieści się RX 5700 XT od firmy PowerColor a konkretnie model Red Devil. Wybrałem póki co taki bo oferuje najlepsze specyfikacje i temperatury. Czekam jeszcze na Sapphire w wersji Nitro lub po prostu lepszej konstrukcji Sapphire. Czy będzie to problem jeśli na końcu chłodnicy zabiorę jeden wentyl w celu zmieszczenia karty jeśli będzie problem i czy coś się stanie jeśli na przodzie mam trzy wentyle, które wtłaczają powietrze? To jest ostateczność bo przy obecnej karcie jest jeszcze trochę miejsca. więc jeśli Red Devil ma 30 cm to spokojnie się zmieści, ale pytam zapobiegawczo czy cokolwiek się stanie. 
0 +1

www
434
RE: RX 5700 XT Red Devil?
kubikolos napisał(a):O to, że w piździe mam te śmieszne fora skoro nikt na nich nie potrafi wyjaśnić w czym dana płyta będzie lepsza lub gorsza. Śmiechłem w opór teraz. Anyway temat nie jest aktualny. Elo.

kubikolos napisał(a):Haha. Beka w opór. Po co w ogóle pytać skoro to pożal się aniele fołum jest martwe.

Ja tak tylko to zostawię tutaj XDD

Ale co do tematu, chłodzenie bez jednego wentylatora będzie mniej wydajne i być może temperatura na CPU wzrośnie. W razie czego zrób testy programem do mierzenia temperatur i jeżeli temperatury przed i po będą porównywalne to nic się nie stanie, choć zakładałbym, że temperatura wzrośnie o te 1-5 C.
0 +1