Nieistniejące komentarze

0
Youtube-red  Nieistniejące komentarze
Dobry wieczór
Wpadam z pytaniem które mnie męczy długi czas. Przychodzą mi powiadomienia o komentarzach na kanale, tylko kiedy już wejdę np. w film to owych komentarzy nie ma. Nie wszystkie komentarze i zdarza się to raczej rzadko, ale mnie denerwuje. Komentarze mam włączone wszystkie na yt i przekopałem się przez neta, szukam teraz tutaj z nadzieją na sensowną odpowiedź której nie znalazłem. Nie bijcie mnie. :D
0 +1
1
RE: Nieistniejące komentarze
Na pewno nie masz ustawionej opcji filtrowania niektórych komentarzy tupu spam? Czasami się zdarza, że system nie będzie wyświetlał komentarzy które z dużym prawdopodobieństwem są uznawane za spam, typu jest tylko sam link albo powtarzające się wyrazy/frazy/zdania lub wulgaryzmy. Upewnij się też czy aby na pewno opcja "wyświetlaj wszystkie komentarze" jest indywidualnie włączona do każdego filmu. YT czasami nie wiedzieć czumu nie pytany o zdanie zmienia ustawienia, mnie się zdarza dosyć często, że przy wrzucaniu video ustawiam opcje "zezwalaj na wyświetlanie na zewnętrznych stronach" i przez pewien czas (np. podczas premiery) to jest włączone jak powinno, ale potem nagle ustawienie z niewiadomego powodu zostaje odhaczone i muszę je z powrotem ręcznie ustawić.

Jak wejdziesz do YT Studio to sprawdź też sekcje komentarzy indywidualnie dla każdego filmu, może coś było ustawione z wyświetlaniem komentsów nie tak i masz jakieś oczekujące na zatwierdzenie komentarze w kolejce moderatorskiej.
0 +1
www
0
RE: Nieistniejące komentarze
Zrobiłem tak już dawno i nic to nie daje, przychodzą powiadomienia a jak wchodzę w zatwierdzanie to ich nie ma.
0 +1