Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

T0mel

1
Youtube-red  T0mel
Tak na wstępie chciał bym się przywitać z wami, letspleje'rami

Co nagrywasz: Na moim kanale pojawiają się głównie treści oddshotowe z moich własnych streamów. Nie są to typowe oddshoty typu wytnij wklej, mają sporo pracy włożonej w siebie. Jeżeli ktoś kiedykolwiek widział kanał SovietWomble to możliwe że mu się mogą te treści spodobać.

OSTRZEGAM: Materiały na moim kanale zawierają dużo przekleństw. Nie są one powodem słabej kultury, lecz nadaniu humoru pewnym sytuacjom. (Sami pewnie wiecie, że czasami powiedzenie wulgaryzmu potrafi nadać bardzo śmiesznej barwy do wypowiedzi albo sytuacji)

Osiągnięcia: Szczerze nie wiem co tutaj napisać, do osiągnięć mogę zaliczyć naukę produkcję muzyki, a do tego mój inny kanał na którym posiadam ponad 100 subskrypcji, ale jest opuszczony.

Wiek: Mam 18 lat, wczesny rocznik 01 ;p

Opis: Co ja mogę tutaj napisać, od bardzo dawna gram w gry. Miałem podłoże e-sportowe dzięki moim rodzicom, którzy zapisali mnie do takowego klubu w moim mieście 6 lat temu. Jaki ze mnie człowiek, jestem kimś kto lubi rozbawiać innych, bardzo często posługuję się czarnym humorem, nawet można by powiedzieć że zbyt często. Na mój kanał będą trafiały materiały z wszelakich gier. Czas publikacji filmu to ok tydzień do 3 tygodni max. Tak długo zajmuje to, ponieważ nie gram w tym momencie zbyt dużo z powodu szkoły i matury, która będzie w tym roku. Materiał zbieram przez ok 6-7 dni a potem wybieram najlepsze momenty i montuję wszystko z sobą przez ok 7-9 godzin.


Tutaj macie jeden z moich najnowszych filmików, który wam ułatwi zobaczenie i ocenienie materiału.:

https://www.youtube.com/watch?v=RHeKsikY...e=youtu.be

Jeżeli ktoś to wszystko przeczytał, bardzo dziękuję, sam dobrze wiem że ludzie nie czytają tylko od razu przechodzą do filmu.


Kanał jest jeszcze do przerobienia, rzeczy typu banner zostaną zmienione.
0 +1
1
RE: T0mel
0 +1