Brak emocji, brak widowni?

0
Youtube-red  Brak emocji, brak widowni?
Witam, od jakiegoś czasu nagrywam na youtube i zdarza mi się pytać ludzi o opinię na temat kanału i często pada odpowiedź że w moich materiałach brakuje emocji i akcji, chciałbym się zapytać też tutaj czy trzeba być krzykaczem by materiały były oglądane?

Przykładowy film.0 +1

434
RE: Brak emocji, brak widowni?
Ile można wałkować ten sam temat w kółko, szczególnie w 2019 roku, a prawie 2020? To już nie jest wiedza tajemna, która latała głównie po forach, jak np. to forum. Dzisiaj YTberzy nagrywają o tym filmy i mówią dlaczego ludzie chcą oglądać X, a nie Y i sprowadza się to do psychologii.

Format Twojego kanału jest "zły" i zawsze będziesz miał małe wyświetlenia, bo to nie 2013 rok i nikt nie będzie Ci oglądał nudnawych filmów z przechodzenia gry, bez żadnego montażu. Pomijam już kwestie techniczne pokroju oprawa graficzna kanału, oświetlenie, albo, że w miniaturkach piszesz "1080p 60fps"(XD). Mordo, dzisiaj masz 4k, a nawet 8k.

https://www.youtube.com/results?search_q...on+youtube (masa info)

https://szybkielajki.pl/produkt/wyswietl...be/?step=1 (popatrz, jak strony do boostowania wyświetleń patrzą na to, przewiń w dół)

https://creatoracademy.youtube.com/page/education?hl=pl (akademia YT)
0 +1
0
RE: Brak emocji, brak widowni?
Nie mówię o wyświetleniach, przeczytaj drugi raz bo chyba nie chciało ci się czytać.
0 +1

434
RE: Brak emocji, brak widowni?
Tytuł: "Brak emocji, brak widowni?"

Snikittv napisał(a):by materiały były oglądane?

Wyświetlenia to nie widownia i oglądalność? :O

A to co napisałem i te linki, które podałem i tak nadają się w kwestii poprawienia już tego, co masz na kanale.
0 +1
0
RE: Brak emocji, brak widowni?
Chodzi mi o emocje i charakter.
0 +1

434
RE: Brak emocji, brak widowni?
No dzisiaj sprzedają się młode chłopaczki z ADHD i trzeba robić show i być showmenem, często idiotą, bo idiota = kontrowersja = fame. Pytanie, czy chcesz się do tego dołączyć, czy nie lepiej po prostu wyznawać swoje motto, jakie masz w podpisie "Im dłużej siedzę przy materiale tym więcej mi to radości sprawia bez względu na odbiór publiki".

Z Twoim contentem i aktualną personą famem nie zostaniesz, ale możesz robić zawsze ciut lepszy content, cieszyć się produkcją i mieć te grono kilkunastu-kilkudziesięciu sensownych widzów. Pytanie jakie masz priorytety.
1 +1
21
RE: Brak emocji, brak widowni?
Snikittv napisał(a):Chodzi mi o emocje i charakter.

Musisz być żywszy. Więcej emocji. Krzycz, rzucaj przedmiotami, przeklinaj. To teraz jest modne tak jak napisał @TheSebon. Teraz jest moda na pato. Musiałbyś to wymieszać z normalnym letsplejem. Popijaj alkohol podczas odcinka i takie tam.
1 +1

434
RE: Brak emocji, brak widowni?
UWAGA! STARCZE PIERD*LENIE!

Serio, ja rozumiem, że ludzie potrzebują emocji i coś się musi dziać. Taka ludzka psychika, ale jak taka np. Marta Linkiewicz mogła sobie wbić milion followerów na Instagramie, jest zapraszana na gale, dostaje czeki po kilkadziesiąt koła i ludzie ją szanują, to mi się w głowie nie mieści. Typiara, która się szmaciła i chwaliła, każdy jej nienawidził, aż nagle laska ma wiwat, jak ją publicznie widzą i nosi się w luksusowych markach. Nosz kurwww...
2 +1