TOMI PSVR [odrzucony]

1
Youtube-red  TOMI PSVR [odrzucony]
Co nagrywasz: Moim takim hobby jest Wirtualna Rzeczywistosć i wszystko z nią związane począwszy od zapowiedzi gier i Gameplay-e na VR jak i gadżety z nią związane. 
Osiągnięcia:Konto posiadam od dawna lecz od około roku zacząłem zabawe z nagrywaniem czegokolwiek. NIestety dopiero się rozkręcam i tak od około pół roku zacząłem patrzeć na to bardziej poważnie jak i częściej zacząłem sie udzielać na YouTube. Dodatkowo banner, Miniaturki czy też jakieś grafiki robie na zasadzie prób i błędów gdyz Photoshop to dla mnie kompletna magia lecz jak na laika wydaje mi sie ze nie najgorzej.
Wiek:39 niedługo 40
Opis: Jak wspomniałem wyżej hobby to Wirtualna Rzeczywistość. Ogólnie jestem szczęśliwym ojcem dwójki dzieci Córka 14lat i syna 5lat. Obecnie mieszkam wraz z rodziną w Wielkiej Brytanii i tak już zostanie. Gogle wirtualnej rzeczywistości otrzymałem na gwiazdkę od żony :). Tak dobrze widzicie od żony, a to dlatego, że wiedziała odkąd pojawiły się pierwsze gogle HTC VIVE i miałem okazję doświadczyć wrażeń z gry na VR to zawsze chciałem mieć VR. W niedalekim czasie pokazały się Gogle na PS4PRO i z uwagi ze "bynajmniej na razie" nie stać mnie na HTC VIVE bo nie posiadam komputera tylko laptop to sprawiła mi taki prezent. NA początku były to gameplay-e potem troche zmieniłem taktykę weszły ciekawostki i zacząłęm troche tworzyć. Zapraszam wszystkich do obejrzenia jednej takiej właśnie ciekawostki opisanej i opowiedzianej jak i pokazanej przeze mnie jakim jest urządzenie stworzone do wszystkich gogli VR. Był to jeden z pierwszych filmów które nagrałem i z którego jestem dumny gdyż kamera mnie stresuje :) pod tym linkiem możecie zobaczyc właśnie ten materiał Strzałka https://youtu.be/jxMjEcwiWiY 
Jeżeli ktoś interesuje sie Wirtualną rzeczywistościa jak i wszystkim z tym związane zapraszam do subskrypcji :)
0 +1