Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gontar

1
Youtube-red  Gontar
Co nagrywasz:  w sumie nagrywam to co lubię. Czyli patrząc na ten moment jest to seria Dark Souls II, wcześniejsze zakończone serie, to Code Vein, Sekiro, Dark Souls I i Star Wars Fallen Order. Nie chcę nagrywać czegoś na siłę, nagrywam po to, aby czerpać z tego przyjemność. Wszystko w formie Zagrajmy w... na razie bez kamerki, ale zastanawiam się nad wieczornymi streamami, które już byłyby z kamerką :)

Osiągnięcia: Zbyt dużych nie ma, powoli zbliżam się do 30 subskrypcji

Wiek: 28lat

Opis: Nawiązując do mojej wypowiedzi w Wylęgarni "Nagrywam dla przyjemności, jak i dla zabicia czasu. W sumie nie widzę w tym żadnego większego wysiłku, bo i tak grałbym - a w ten sposób mogę się tym z kimś podzielić. A jak przy okazji się to komuś spodoba to uśmiech na mojej twarzy pojawia się wtedy częściej. W przyszłości mam zamiar też może sobie streamować, ale zobaczymy czy czas i sytuacja na to pozwoli." No i tak to wygląda, na początku miałem zamiar nagrywać tylko Dark Soulsy i ogólnie gry z FromSoftware. Oczywiście te gry w żaden sposób nie ominą mojego kanału, ale myślę, że ciągłe granie w te same tytuły, tylko na różne sposoby, byłoby bez sensu w momencie, gdy robiłbym to tylko po to, żeby wrzucać filmy na kanał, a "po godzinach" i tak grałbym w coś innego". Także w co aktualnie gram, ląduje na kanale :)

A tutaj proszę, mój ostatnio dodany film na kanale (na razie w okresie świątecznym na kanale pojawia się tylko jedna seria, gdy ten czas świąteczny się skończy, będą się pojawiały odcinki także z innych serii.):

Odcinek Dwudziesty Trzeci z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym przemierzamy zupełnie nową lokację - Puszczę Cieni, a w niej panoszy się gęsta mgła oraz przeciwnicy, którzy niezwykle sprytnie wtapiają się w to mało sprzyjające otoczenie. Zapraszam do Oglądania0 +1

www
90
RE: Gontar
Opisując :)
Co do wideo-audio jest spoko bardzo.
Niestety jeśli chodzi o Twój komentarz musisz mówić jakby to żywiej - więcej emocji, cieszysz się to ciesz, nikt Cię za to nie pobije, zginiesz zdenerwowałeś się pokaż to, bo to jakbym popatrzył na ścieżkę audio, która jest równa bez skoków i cichszych momentów.
Co do grafiki to na pewno miniaturki. Jeśli chcesz robić ciekawsze popraw nasycenie kolorów, jeśli masz przerażającego, dużego, ciekawego przeciwnika na przykład to daj go na większość miniaturki, a napisy ograniczyłbym tylko do tytułu gry, bo piszesz na miniaturce to samo, co w tytule :)
0 +1

1
RE: Gontar
Odcinek Dwudziesty Czwarty z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym rozglądamy się dalej po Puszczy Cieni. Krótko i zwięźle? Mnóstwo skamieniałych postaci, możliwych do odblokowania Starą Pachnącą Gałęzią, Mnóstwo dzbanów nabijających klątwe, a na koniec walka z Bossem - Skorpionicą Najką. Zapraszam do oglądania.
Gilathiss napisał(a):a napisy ograniczyłbym tylko do tytułu gry, bo piszesz na miniaturce to samo, co w tytule

Takie miniaturki zaczęły się u mnie pojawiać od niedawna, wcześniej owszem dawałem tylko tytuł gry, ale samemu przeglądając Youtube'a stwierdziłem, że mało kiedy w ogóle na tytuł filmu zwracam uwagę, więc zacząłem pisać co się w nim znajduje na miniaturce. Poza tym wydają mi się estetyczne.

Co do mojego komentarza :D okej, ja rozumiem, uwierz, że są momenty w których rzucam padem i klnę jak szewc, może taki odcinek trafiłeś akurat. Ale ogólnie nie chcę odstawiać pajacerki, próbuję być stonowany i spokojny. Może jak w końcu zdecyduję się na odpalenie kamerki, albo streamów, będzie inaczej. Bo do nagrywania odcinków raczej staram się podchodzić na spokojnie.
0 +1

www
1
RE: Gontar
Odcinek Dwudziesty Piąty z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym załatwiamy zaległe sprawy w puszczy Cieni, a następnie eksplorujemy sobię lokację zwaną Wrotami Pharossa. Zapraszam do Oglądania

Gilathiss napisał(a):Co do wideo-audio jest spoko bardzo.

Ach, no i ogólnie bardzo dziękuję za wyrażenie opinii, zwłaszcza za tą część, biorąc pod uwagę fakt, że nagrywam głos mikrofonem za 15zł :D
0 +1

www
1
RE: Gontar
Odcinek Dwudziesty Szósty z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym na samym początku zmierzymy się z Bossem - Dowódcą Szczurów Królewskich, który sam w sobie chyba szczurem nie jest. Następnie dojdziemy do Trassowej Zatoki Tseldora, trochę poeksplorujemy, spotkamy wiele PAJĄKÓW :( a na koniec, kolejny boss - Kongregacja wraz z Magiem Grasantem. Zapraszam do Oglądania!

Odcinek Dwudziesty Siódmy z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym eksplorujemy lokację zwaną Trassową Zatoką Tseldora. Jest ona troszeczkę poplątana i żeby wszędzie dotrzeć, trzeba się trochę namęczyć. Sam do końca nie jestem przekonany czy wszystko zostało przeze mnie odkryte. Spotykamy też nowego kowala - płci żeńskiej, która ma możliwość stworzenia nam broni z duszy bossa - Ornifex. Zapraszam do Oglądania!

Odcinek Dwudziesty Ósmy z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym dalej zwiedzamy Trassową Zatokę Tseldora i dochodzimy do pewnego miejsca, pełnego pajęczyn, które prowadzą nas gdzieś pod ziemię, a tam spotykamy BOSSA - Freję, Ulubienicę Księcia, która okazuje się być ogromnym dwugłowym pająkiem! Zapraszam do oglądania.

Odcinek Dwudziesty Dziewiąty z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym w końcu przemierzamy Żelazną Warownię, lokację pełną lawy, ognia i dość sporej liczby mocnych przeciwników. Nie obyło się bez głupich śmierci, jak i bez Bossa - Demona Kuźni. Później na arenie walki z tymże bossem spotykamy starego "znajomego"...0 +1

www
1
RE: Gontar
Zapraszam na pierwszy w życiu Stream na moim kanale, dzisiaj o godzinie 20:00. Będę grał w Sekiro0 +1

www
2
RE: Gontar
:) fajnie prowadzone, duży plus za mikrofon ! +
1 +1

www
1
RE: Gontar
kucharfishing napisał(a):fajnie prowadzone, duży plus za mikrofon ! +
Dziękuję pięknie za miłe słowa, cieszę się, ze się podoba

Odcinek Trzydziesty z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym wracamy się po skarb, który zostawiliśmy za sobą, co wiąże się z serią głupich, niefortunnych śmierci w odmętach lawy... Później posuwamy się trochę naprzód i używając Kamienia Klucza Pharossa, docieramy do pobocznej lokacji - Słonecznej dzwonnicy. Zapraszam do oglądania!

Odcinek Trzydziesty Pierwszy z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym eksplorujemy już do końca, niezbyt przyjazną lokację, jaką jest Zelazna Warownia. Lokacja pełna lawy i mocnych przeciwników. Wbrew pozorom, na końcu spotykamy dość łatwego (według mnie) Bossa - Starego, Żelaznego Króla. Chyba był to też najłatwiejszy ze wszystkich Bossów posiadających Wielką Duszę. Po uporaniu się z tym przeciwnikiem, przy pierwotnym ognisku, spotyka nas coś niespodziewanego. Zapraszam do Oglądania!

Serdecznie zapraszam na dzisiejszy Stream, który już o 19:00
Lecimy dalej z Sekiro0 +1

www
1
RE: Gontar
Serdecznie zapraszam na stream, który odbędzie się o 21:30 na moim kanale youtube, oraz gontarlive

Do 2-3 w nocy pogramy w Sekiro:Shadows Die Twice, Zapraszam0 +1

www
1
RE: Gontar
Odcinek Trzydziesty Drugi z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym po pokonaniu Czterech Bossów, którzy posiadali WIELKIE DUSZE, docieramy w końcu do Zamku Drangleic. Na samym początku, ku memu zaskoczeniu, przywitała nas tam Szmaragdowa Herold. Zapraszam do Oglądania

Odcinek Trzydziesty Trzeci z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, w którym przemierzamy komnaty zamku Drangleic. A w nich napotkać możemy chmary zamienionych w kamień przeciwników, salę, w której na ścianie wisi mnóstwo masek strzelających zatrutymi strzałami, czy też obraz, który wywołuje klątwe. Spotykamy też Królową Nashandrę, z którą możemy porozmawiać, a na koniec walczymy z DWOMA BOSSAMI - Smoczymi Jeźdźcami, których "brata" mogliśmy już spotkać w Wieży Płomienia Heide. Zapraszam do oglądania!

Odcinek Trzydziesty Czwarty z serii Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin, dalej przemierzamy korytarze Zamku Drangleic, na których to spotykamy starych "znajomych" - Rydwan Kata, czy Gargulca Dzwonu. Po pokręceniu się trochę w tym labiryncie komnat i ścieżek, trafiamy w końcu do BOSSA - LUSTRZANEGO RYCERZA. Zapraszam do oglądania

Nagrany na Livie Odcinek Trzydziesty Piąty z serii Dark Souls II Scholar Of The First Sin, w którym po pokonaniu lustrzanego rycerza, docieramy do lokacji zwanej Kapliczką Amany... Lokacja jest ta pełna wody, przez co jest dla nas bardzo niebezpieczna, na każdym kroku możemy wpaść w głębinę, co skutkowałoby natychmiastową śmiercią. Zapraszam serdecznie do oglądania!0 +1

www