Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

N3utr4L

0
Youtube-red  N3utr4L
Co nagrywasz: 
Witam,
nagrywam wszystko, co związane z grą przeglądarkową, w którą każdy na pewno kiedyś grał lub przynajmniej kojarzy - Shakes & Fidget. Mam dość duży staż w tej grze, do tego wyróżniam się od innych tym, że posiadam swój własny awatar, dlatego postanowiłem spróbować swoich sił i póki co myślę, że wychodzi to nieźle i odzew jest pozytywny. Prowadzę wiele serii, jednak wszystkie skupiają się właśnie na powyższym tytule. Ciekawostki, let's playe, poradniki, w przyszłości planuję wprowadzić także serię z oceniania postaci.

Osiągnięcia:
Prawie 200 subów w niecałe 2 tygodnie(w sobotę mijają 2 od wrzucenia pierwszego filmu, miałem wtedy dokładnie jedną subskrypcję). Do tego powolne doskonalenie się w obróbce wideo/audio(głównie audio, bo przy moim mikrofonie to konieczne, ale z uwagi że idzie to w fajnym kierunku to zainwestuję w przyszłym tygodniu w bardziej "profesjonalny" mikrofon z myślą o live w przyszłości) oraz w pozbyciu się stresu podczas komentowania tego, co dzieje się na ekranie. (komentarz po prostu musi wejść w krew, na ten moment nagrałem zbyt mało materiałów aby być już obeznanym w tej "dziedzinie")

Wiek: 
W tym roku 20 lat.

Opis:
Kanał jest skierowany głównie do graczy jednego tytułu(chociaż nie mówię, że w przyszłości się to nie zmieni), stąd nie liczę na nie wiadomo jaką widownie pozyskaną z tego forum(choć liczę że może ktoś dzięki mnie zainteresuje się SF'em lub wróci do tej gry po latach i pomogę mu się obeznać z nowościami, jakie zostały dodane przez lata).
Bardziej liczę na konstruktywne opinie, ewentualną krytykę lub pochwałę i na pomoc, co mogę zmienić aby przyjemniej się to oglądało. Oczywiście jeśli komuś się to spodoba to nie pogardzę subikiem, strasznie motywuje pozytywny odzew i aż chce się to robić. [Obrazek: happy3.gif]
Co do mojego audio to uważam ten aspekt jako jeden z największych minusów, ale tak jak wspominałem korzystam z mikrofonu z słuchawek, bo nie chciałem inwestować, ale skoro widzę że kanał powoli rośnie to w przyszłym tygodniu planuję zakupić porządny mikrofon.
Odcinki od dwóch tygodni pojawiają się regularnie, co 2 dni o 18:00 i póki co planuję, aby tak pozostało.
Niżej prezentuję najnowszy materiał, typowy gameplay, ale robi za to bardzo dobre wyniki jak na kilka godzin od publikacji. 

 
 

0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy film:

    

0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy film:0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy film informacyjny z nowym mikrofonem, mam nadzieję że już jest ok! :)0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy film, dzisiaj o 18:00 kolejny. :)0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy odcinek!
0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy odcinek!
0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy odcinek, od tego momentu już wszystkie będą pojawiać się z nowym mikrofonem!0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Nowy odcinek!0 +1
www
0
RE: N3utr4L
Dzisiejszy odcinek:0 +1
www