37k+ subów, tylko 1/50 z nich to widzowie - co robię nie tak?

14
Exclamation  37k+ subów, tylko 1/50 z nich to widzowie - co robię nie tak?
Prowadzę swój kanał od prawie 5 lat, "wybił" się on na remixach z YouTuberami, ale po tak długim czasie znudziło mi się robienie tylko tego.
Problem polega na tym, że moi subskrybenci chyba nie wiedzą, do czego służą powiadomienia.

Nieważne jaki film zrobię, większość z nich ma go w dupie, nawet jeśli to remix, bo czekają tylko na przeróbkę z danym YouTuberem (i się nie doczekają). Niektóre filmy nie mogły zdobyć nawet 350, a czasami 150 wyświetleń w ciągu dnia.

Staram się robić filmy, które jednocześnie będą mi odpowiadać, jak i mogłyby być popularne, ale nieważne jak bardzo się będę starać, moi "widzowie" mają je gdzieś i nie klikają w powiadomienia, przez co zakopują te filmy dla osób, które by się bardziej z nich cieszyły.

Moje ratio suby/wyświetlenia jest tak niskie, że żadna firma, z którą można by było współpracować, nie traktuje mnie poważnie (już pomijając fakt, że nikt mnie nie chce traktować poważnie z powodu swojego głosu, pomimo tego, że mam 18 lat).

Parę razy się zdarzało, że pisały do mnie firmy, widząc ile mam subów, i chciało ze mną współpracować, potem zobaczyły moje wyświetlenia i już nigdy więcej nie odpisywały. Raz jedna strona mnie przez to oszukała, nie płacąc mi za moją robotę i trzeba było usuwać ich reklamy z 2 filmów.

Moim zdaniem jedyne, co mogę zrobić, to prosić niewidzów o odsubowanie, by tak nieadekwatnie duża liczba nie kłuła w oko i/lub stworzyć nowy kanał na wszystko inne od remixów. Boję się jednak, że wybicie tego kanału będzie trwało znacznie dłużej niż 5 lat.

Dlatego po prostu szukam pomocy, bo już serio nie wiem, co zrobić.

Jakby ktoś nie wiedział, to chodzi mi o ten kanał: https://youtube.com/skimer151

Dziękuję.
0 +1
www
434
RE: 37k+ subów, tylko 1/50 z nich to widzowie - co robię nie tak?
SKIMERgamer napisał(a):Prowadzę swój kanał od prawie 5 lat

Pierwszy powód.

SKIMERgamer napisał(a):"wybił" się on na remixach z YouTuberami

Drugi powód.

SKIMERgamer napisał(a):Moim zdaniem jedyne, co mogę zrobić, to prosić niewidzów o odsubowanie

Nie zrobią tego.

TLDR:

To są martwe suby/zły target. Otwórz nowy kanał i tam buduj sobie fanbase, który chce tego contentu, który Ty akurat wrzucasz.

BTW. Ale masz wkurwiający głos xD. Ja bym robił z takim głosem się na jakiegoś trolla czy coś, budził kontrowersje.
0 +1
1
RE: 37k+ subów, tylko 1/50 z nich to widzowie - co robię nie tak?
Głos nie jest wkurwiajacy, tylko musisz dodać mu basu (odrobine). Natomiast musisz koniecznie popracować nad wymową. Mówić trochę pewniej siebie i z z lepszą składnią. Nie wiem czy to robisz ale polecam przed nagrywaniem napisać sobie scenariusz. Wiedzieć co się chce powiedzieć, tak aby być konkretnym o rzetelnym. Niestety współcześni widzowie nie są cierpliwi i wystarczy im dosłownie 4 sec żeby zrezygnować z dalszego oglądania. Nudzisz być ciekawy :)
Powodzenia!
0 +1
www