Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Revest

0
Youtube-red  Revest
Cześć! Ja, jestem Revest. 

Prowadzę swój kanał od dwóch lat. Jestem typowym graczem, oraz pasjonatem gier. A przy okazji, lubię sobie pogadać do mikrofonu. Nagrywam klasyki gier, znajdziecie u mnie praktycznie wszystkie gry fabularne.

Wszystko co robię, jest tworzone z pasji i tylko z niej.

Sociale:Kanał założyłem dużo wcześniej, bardzo długo przygotowywałem się do nagrywania , oraz zastanawiałem się co może was przyciągnąć. 

Zapytacie pewnie co to, odpowiem wam że są to unikalne miniaturki, które nawiązują do treści - lecz są dużo inne niż te których używają inni YouTuberzy. Podchodzę z filmami na luzie, mam nadzieję też - że moje poczucie humoru nie jest najgorsze. Nie używam wulgaryzmów, racja co prawda jakieś ,,cholery" się trafią. Lecz, staram się by panował ład i porządek na kanale oraz kultura. Do seansu będzie towarzyszył wam mój głos, z opinii mojej widowni jest on przyjemny, może i wam przypadnie do gustu.
Założyłem kanał, przede wszystkim ze względu na pasje. Od dziecka, uwielbiałem studia, mikrofony , bawienie się głosem, oraz samo komentowanie mojej rozgrywki sprawia mi ogromną frajdę.

No i to tyle, mam nadzieję że skromny opis wam przypadnie do gustu. Jeżeli to was zachęciło, rzućcie okiem - kto wie? , może zostaniecie na dłużej ;)


0 +1
0
RE: Revest
JEDEN Z ODCINKÓW, Z SERII STAR WARS:


0 +1
0
RE: Revest
CZEŚĆ, PEWNIE LUBICIE STRACH INNYCH:CIEKAWE CZY KTOŚ POLUBI MORROWIND!


0 +1
0
RE: Revest
MOŻE KOMUŚ SIĘ SPODOBA!  CALL OF DUTY MODERN WARFARE


0 +1
0
RE: RevestTHE WALKING DEAD RÓWNIEŻ ZNAJDZIECIE


0 +1
0
RE: Revest
BOJE SIE FES


0 +1
0
RE: Revest
KLIMATY MAFII BYŁY NIESAMOWITE!


0 +1
0
RE: Revest
ZNAJDĄ SIE TU FANI THE WALKING DEAD?!


0 +1
0
RE: Revest
KTOŚ COŚ NEED FOR SPEED? :P


0 +1
0
RE: Revest
FANI OUTLASTA?


0 +1