EpikGamer [odrzucony]

0
Youtube-red  EpikGamer [odrzucony]
Co nagrywasz: Nagrywam gameplaye z gier aktualnie bez komentarza ponieważ miałem problem z synchronizacją ścieżki z komentarzem jak i z gry. Aktualnie przechodzę serię, które znam dość dobrze jest to seria Devil May Cry jak i Resident Evil.
Osiągnięcia: Nie są zbyt duże jeśli chodzi o YouTube, pierwszy odcinek Devil May Cry ma chyba z 80 wyświetleń i to jedyne osiągnięcie.
Wiek: 19
Opis: Moja miłość do gier zaczęła się w sumie od mojego taty, który sam gra w gry. Pamiętam jak kiedyś grywaliśmy na pierwszym Playstation do późna. Jestem miłośnikiem serii Devil May Cry i Resident Evil. Mam w planach oczywiście wrzucić inne gry jednak na początek postanowiłem się zmierzyć z tymi, które znam dość dobrze. Jeśli ktoś chce niech wpada na kanał, traktuje to jako hobby, ale nie powiem przydałoby się więcej subskrypcji żeby czymś się pochwalić. Jeśli ktoś chcę może doradzić może coś z opisami jest nie tak bądź tagami sam nie wiem. Planuje zmienić nazwę kanału bo jest strasznie dziecinna :D. Jeśli ktoś chce pomóc śmiało niech piszę.
0 +1