Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WorkOrc TV

4
Youtube-yellow  WorkOrc TV
Co nagrywasz:  Głównie gry z Nintendo Switch, ale niedługo wpadną materiały z PC, PS3, Retro
Osiągnięcia:  Nagrywanie nie wykorzystując OBS i komputera za pomocą AVer Media Capture HD II i powolna nauka obsługi programów do montażu, mimo iż dużo filmów wciąż wchodzi jeszcze w stanie surowym (około połowa). Nauczyłem się słuchać własnego głosu, co pomaga przy sprawdzaniu materiału pod kątem nieprzyjaznych treści dla młodszych widzów.
Pierwszy film na kanale idealnie wstrzelił się w niszę, ponad 40 wyświetleń głodnych Animal Crossing graczy.
Wiek: 30 lat
Opis: Gram już więcej niż 20 lat swojego życia, przy tym przeszedłem przez większość mainstreamowych konsol dostępnych na rynku polskim. Nagrywałem już kiedyś na YouTube, jednakże zacząłem czuć w tym mimo małego kanału tylko przyszłość w postaci kasy, co odebrało mi całą frajdę i usunąłem kanał całkowicie. 

Gdy zaczęła się cała akcja z #zostanwdomu postanowiłem kolejny raz rozpocząć przygodę z materiałami wideo. Tym razem głównie dla swojej własnej frajdy uczę cię robić lepsze materiały, mimo małej ilości czasu na zabawę z tym. Staram się tworzyć coraz bardziej zjadliwe dla widza filmy  Serce . Jestem też na tyle szalony, że mając 10 subów kontaktowałem się z Nintendo i Cenegą, by dać o sobie znać, że wróciłem.  Cool

Przykładowy film:
 

0 +1
www
4
RE: WorkOrc TV
Kolejny odcinek Animal Crossing : New Horizons, tym razem wydaję opinię o grze.0 +1
www