Lupus [odrzucony]

0
Youtube-red  Lupus [odrzucony]
"Hej, cześć witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony oczywiście Lupus!" 

Tak... to właśnie tymi słowami witam się z każdym oglądającym podczas tworzenia materiału na swój kanał. Od dłuższego czasu zajmuję się nagrywaniem filmów na swój kanał na platformie YouTube. Tematyką kanału są gry single-player jak i rozgrywki online. Wszystkim zajmuję się sam - pomysł, montaż, publikacje.

Uważam, że złotą erą polskiego YouTube'a był rok 2011/2012 gdzie to większość osób dopiero zaczynała i właściwie każdy kanał miał znacznie większe szanse na odniesienie sukcesu niż w dzisiejszych czasach. Dobry mikrofon i doskonała jakość materiałów nie była wtedy priorytetem. Subskrypcji i tak przybywało, a to dlatego że każdy miał równe szanse. Elit nie było wiele. Dziś jest inaczej, kanały które zajmują się gaming'iem mają ciężej, tym bardziej jeśli są to kanały dopiero się rozwijające. Do tej grupy należę i ja. Od około roku prowadzę swój kanał na platformie  YouTube, lecz pod materiałami nie widzę wypowiedzi oglądających w postaci komentarzy, więcej niż kilka polubień, a już na pewno więcej wyświetleń. Zapewne dlatego, że niektórzy są płytcy i oceniają książkę po okładce, być może dlatego, że nie nagrywam gier dzień po ich premierze, lub dlatego bo ciężko jest przebić się nowej osobie przez popularniejszych od siebie.

Spróbuję w takim razie w jakiś sposób sobie pomóc... pomóc swojemu kanałowi i przy odrobinie szczęścia dostarczyć komuś rozrywki. Jeśli choć trochę cię zainteresowałem możesz wejść w poniższy link, jest to link do jednego z kilkudziesięciu materiałów na moim kanale. Miłego!
https://www.youtube.com/watch?v=IEazJEpGSOM
0 +1