Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie słuchawki do 500 zł do gier?

23
Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
Witam. Szukam słuchawek do gier typu FPS, które będą miały dobre pozycjonowanie przeciwnika, kroki i kierunki. Po prostu zakładam i wiem skąd przeciwnik idzie. Wstępnie rozmyślam nad Corsair HS70 lub Steelseries Arctis 5.
0 +1

www
1
RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
Ja mogę Ci polecić MSI DS502
0 +1
434
RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
Kup jakie Ci się podobają. Ty przy pytaniu o wybór słuchawek nie opisujesz tego jakkolwiek technicznie. Chociażby otwarte/zamknięte, więc nie ma co głupio rozważać. Kup co Ci się bardziej podoba, byleby nie jakiś tani shit i nie mąć sobie głowy - uwierz mi na słowo, nie brnij w to  ;)
2 +1
23
RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
Mam Beyerdynamic DT 1990 Pro i DT 880.. Zresztą kolejne pytanie i kolejna bez sensowna odpowiedź ;)
0 +1

www
434
RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
Przecież to Ty jesteś znany z zadawania nieprecyzyjnych, wręcz głupich pytań. Jeżeli posiadasz słuchawki tej klasy, to powinieneś wiedzieć, że słuchawki trzeba przetestować na własnych uszach i nie da się komuś powiedzieć "weź to" i to nawet w takiej klasie jak DT 1990 Pro/DT 770 Pro itd., a co dopiero w tej co napisałeś w wątku. Tym bardziej, że wiele zależy do CZEGO podepniemy te słuchawki.

Co więcej, mając słuchawki otwarte i pół otwarte, które rzekomo masz, powinieneś zdawać sobie sprawę, że konstrukcja otwarta bije na głowę zamkniętą, jeżeli chodzi o pozycjonowanie i scenę. Nic nie pisałeś o tym, że KONIECZNIE chcesz zamknięte, nawet ceny nie określiłeś, a w odpowiedzi na mój post, tylko poplułeś sobie brodę własną śliną i nadal nic konkretnego nie napisałeś.
1 +1
0
Information  RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
500zł? dość(bardzo) sporo. szczerze. Sam używam od ponad roku zwykłych słuchawek z rtveuro. wcześniej używałem też innych słuchawek z tej kategorii cenowej (50-100zł), oraz przez jakis czas testowałem droższe(200-250zł).


Róznicy nie ma, droższe śłuchawki najczęście maja lepszą wentylacje(zamknięte oczywiście) i nieraz maja takie przydatne bajery jak zmiana głośności na słuchawkach, czy podświetlenie. ale czy jest to warte dodatkowych 200-300zł? nie.
wybierz takie słuchawki jakie ci sie podobają, i dobrze leżą na głowie.(uszy się nie pocą nie masz odcisków.)
tak naprawdę każde słuchawki pozwolą ci dobrze pozycjonować przeciwnika. Oczywiście efekt na słuchawkach poniżej 40zł może być powiedzmy niesatysfakcjonujący. to jednak jeżeli nie masz słuchu nietoperza to nie poczujesz różnicy między słuchawkami za 50 a tymi za 200 zł.

Notatka od TheSebon, 05-06-2020 21:47:

Informacje wątpliwej jakości.

0 +1
1
RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
Różnica jest.
0 +1
434
RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
tylkotestuje napisał(a):500zł? dość(bardzo) sporo

W świecie HIFI audio to próg wejściowy.

tylkotestuje napisał(a):droższe śłuchawki najczęście maja lepszą wentylacje(zamknięte oczywiście)

W jaki sposób słuchawki o konstrukcji zamkniętej mają jakąkolwiek wentylację? Nie mają jej. Tak działa konstrukcja zamknięta.

tylkotestuje napisał(a):czy jest to warte dodatkowych 200-300zł?

Konsumenckie słuchawki, typu Steelseries, Corsair, rzeczywiście nie są tego warte ale sprawa ma się kompletnie inaczej przy słuchawkach studyjnych tudzież HIFI.

tylkotestuje napisał(a):tak naprawdę każde słuchawki pozwolą ci dobrze pozycjonować przeciwnika

Ale nie każde zrobią to odpowiednio dobrze.

tylkotestuje napisał(a):jeżeli nie masz słuchu nietoperza to nie poczujesz różnicy między słuchawkami za 50 a tymi za 200 zł.

Bzdura. Tutaj nie potrzeba słuchu nietoperza. Wprawne ucho na pewno to wychwyci. Poza tym kolega ma słuchawki takiej klasy, że na 100% to usłyszy.

BTW. Mordeczko, cenię Twój udział w dyskusji i fajnie, że chociaż Ci się chciało pomóc ale takim błędnym info możesz tylko komuś namieszać w głowie.
1 +1
0
RE: Jakie słuchawki do 500 zł do gier?
Słuchawki RAZER Tiamat 2.2 V2
0 +1

www