Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na czym sadzasz swój zadek?

1 410
Na czym sadzasz swój zadek?
Ponieważ potrzebuję kupić nowy fotel, z ciekawości usłyszę od was na co straciliście kasę i nie jesteście z tego zadowoleni ;)

Waham się pomiędzy SPC EG450 i Akracing Core EX. Kto miał przyjemność usadzić się w którymś z nich? ?
0 +1

www
434
RE: Na czym sadzasz swój zadek?
Od siebie dodam oczywiste oczywistości, ale może komuś się przyda.

Nie kupujcie żadnych tanich "gamingowych" foteli, bo to kasa w błoto. Gorszą jakość wykonania czuć od początku, ale myślę sobie, że no przecież cena jest niska, to czego mam oczekiwać. Niestety nawet nie w tym szkopuł, chodzi raczej o wytrzymałość takiego fotela, która jest strasznie słaba. Nawet roku mi nie wytrzymał taki tani "gamingowy" fotel. Rączkę urwałem w drugim tygodniu używania, od początku, był tak jakby krzywy, mechanizm miał luzy, do tego po kilku miesiącach zaczął szwankować cały mechanizm, aż w końcu się urwał, do tego w międzyczasie poprzedzierał na siedzisku, wyszła gąbka i finito. Straszny bubel.

Poza taką oczywistą radą, dodam od siebie, że eko skóra to jest po prostu dramat, szczególnie w lato. Mocno się w czymś takim pocisz, a potem gąbka też dziwnie będzie "pachnieć".

Sam robiłem spore researche a propos fajnego fotela, ale to jest ciężka sprawa i chyba tak jak ze słuchawkami. Albo sam testujesz, albo inaczej nie da się wybrać.
0 +1
1 410
RE: Na czym sadzasz swój zadek?
Sprecyzuj jeszcze co oznacz "tani". Ja sobie rozpatruję np. Akracing Core EX, który jest jednym z najtańszych foteli od tej firmy (o ile nie najtańszym?) i nie wiem czy Twoja wypowiedź go obejmuje :D
0 +1

www