Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karmel_os

1
Ruby  RE: Karmel_os
Link do kanału: karmel_os
Tematyka livestreamu: Death Stranding
Data rozpoczęcia: 11.07.2021 (niedziela), godzina 20:00
Opis: Cześć. Dzisiaj chciałbym Was zaprosić na drugi stream z gry Death Stranding. Jak niektórzy mówią jest to symulator kuriera lub symulator chodzenia. Gra ma świetną fabułę, rozgrywającą się w nietypowym postapokaliptycznym świecie, gdzie jako kurier Sam Porter dostarczamy przysyłki pomiędzy miastami. Za grę odpowiedzialny jest słynny Hideo Kojima, więc możemy spodziewać się epickiej fabuły oraz nietypowych mechanik gry. Zapraszam serdecznie i bawcie się dobrze :D

Tutaj macie króciutki wstęp i najciekawsze fragmenty z pierwszego streama: Death Stranding
0 +1

www
1
Ruby  RE: Karmel_os
Link do kanału: karmel_os
Tematyka livestreamu: The Beast Inside
Data rozpoczęcia: 22.07.2021 (czwartek), godzina 18:00
Opis: Cześć. Wracam po chorobowej przerwie i od razu zaczynam od Wieczoru Grozy! Tym razem padło na polski survival horror od studia Illusion Ray. 
W skrócie: Wcielamy się w postać kryptoanalityka CIA Adama, który krótko po przeprowadzce do nowego domu odnajduje pamiętnik żołnierza wojny secesyjnej - Nicolasa. Będziemy mogli pokierować poczynaniami obu bohaterów, gdzie rozgrywka będzie się różnic w zależności od tego kim gramy.
Zapraszam serdecznie i bawcie się dobrze.
0 +1

www
1
Ruby  RE: Karmel_os
Link do kanału: karmel_os
Tematyka livestreamu: Death Stranding
Data rozpoczęcia: 30.07.2021 (piątek), godzina 10:00
Opis: Hej. Po przerwie chorobowej wracamy ze streamami z Death Stranding. Poznamy dalsze losy Sama Portera, niezłomnego kuriera w dziwnym świecie przyszłości, który dźwiga na swoich barkach ciężar nie tylko przesyłek, ale tez losów świata ;) Zapraszam serdecznie i bawcie się dobrze!
0 +1

www
1
RE: Karmel_os
Link do kanału: karmel_os
Tematyka livestreamu: "Chernobylite"
Data rozpoczęcia: 01.08.2021 (niedziela), godzina 18:00
Opis: Świetny polski horror The Beast Inside został ukończony. Pora na coś nowego. "Czernobylite" --> Czarnobyl, survival horror, FPS plus świetna historia to jest to co lubię najbardziej. Zapraszam serdecznie i bawcie się dobrze!
0 +1

www
1
Ruby  RE: Karmel_os
Link do kanału: karmel_os
Tematyka livestreamu: Giveaway, "Chernobylite"
Data rozpoczęcia: 08.08.2021 (niedziela), godzina 19:00
Opis: Cześć. Nareszcie mogę oficjalnie potwierdzić, że dnia 8 sierpnia o godzinie 19:00 na moim kanale na Twitchu odbędzie się urodzinowy stream podczas którego zorganizowany zostanie konkurs z nagrodami! [Obrazek: 1f389.png][Obrazek: 1f38a.png][Obrazek: 1f382.png]
[Obrazek: 1f381.png] Do wygrania będą dwie cyfrowe wersje gry "Chernobylite" polskiego studia The Farm 51
[Obrazek: 1f579.png][Obrazek: 1f47e.png] Jedyne co musicie zrobić to Obserwować mój kanał, a podczas streamu postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na czacie.
Zapraszam do oglądania i wspólnej zabawy!
0 +1

www
1
RE: Karmel_os
Link do kanału: karmel_os
Tematyka livestreamu: "Chernobylite"
Data rozpoczęcia: 28.08.2021 (sobota), godzina 19:00
Opis: Urlop dobiega końca, więc wracamy do streamowania. Na pierwszy ogień po przerwie leci oczywiście Chernobylite. Świetna polska gra, gdzie dokonywane wybory naprawdę maja realny wpływ na otaczający nas świat. Czy głównemu bohaterowi uda się dowiedzieć co stało się z jego żoną? Jakie tajemnice kryją się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia? Część odpowiedzi na te pytanie poznamy już być może dzisiaj. Zapraszam serdecznie i bawcie się dobrze :D
0 +1

www
1
Ruby  RE: Karmel_os
Link do kanału: karmel_os
Tematyka livestreamu: "Visage"
Data rozpoczęcia: 11.09.2021 (sobota), godzina 20:00
Opis: Cześć. Nadeszła pora na nową grę na Wieczory Grozy. Gra, którą miłośnicy horrorów nazywają jedną z najstraszniejszych, gra która jest straszniejsza od Outlast, Amnesia: Mroczny Obłęd i resident Evil 7: Biohazard razem wziętych (według recenzji ze steama). Przed Wami VISAGE!

Opis ze Steama:
"Gra toczy się w wielkim domu, w którym rozegrały się straszliwe wydarzenia. Będziesz przemierzać ponure korytarze, badać wypełnione martwą ciszą pokoje i zagubisz się w labiryntach bez końca, a twoją głowę będą wypełniać wspomnienia nieżyjących już rodzin, które niegdyś mieszkały w tym domu. To spaczone otoczenie, w którym jesteś jedyną żyjącą istotą, przeniesie cię w miejsca, które budzą grozę samym wyobrażeniem."

Zapraszam serdecznie i bawcie się dobrze Cool 
0 +1

www