Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grzekaszka Gaming

0
Youtube-pink  Grzekaszka Gaming
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Gry towarzyszyły mi w życiu odkąd pamiętam. Już za dzieciaka, gdy nawet nie wiedziałem jeszcze co to jest joystick skutecznie uprzykrzałem tacie rozgrywkę, aż nie podzielił się padem od popularnego 'szaraczka' :D Pomysł na stworzenie kanału zagrajmerskiego i połączeniu przyjemnego z pożytecznym pojawił się u mnie rok temu, aczkolwiek kanał ma dopiero niespełna trzy miesiące.

Co nagrywam? 

Ciężko powiedzieć. Kategorie gier na pewno będą różne, nie zamykam się na dany gatunek. Do tej pory skończyłem jedną serię z gry Syphon Filter, czyli absolutnego klasyka lat '90. Druga seria, która trwa obecnie to Papers, Please czyli dosyć prosta gra logiczna, która gatunkowo jest przeciwieństwem pierwszej serii. W planie mam też nagrywanie gier typu Football Manager, które będą pobocznymi seriami z racji, że mogą trwać w nieskończoność, jak i gier multiplayer typu Counter Strike. W nieco dalszej przyszłości chciałbym rozpocząć serię, gdzie będę mógł podyskutować z widzami na różne tematy, niekoniecznie związanymi z grami.

Osiągnięcia?  

Ukończenie serii Syphon Filter i dorobienie do niej polskich napisów

Wiek?

25 lat

Opis?

Na co dzień jestem osobą nieśmiałą co słychać, szczególnie w pierwszych filmach, ale wydaje mi się, że z odcinka na odcinek jest co raz lepiej. Według mojego otoczenia jestem osobą z dużym poczuciem humoru co staram się przekazać na filmach. Zamiast przedstawiać wszystkie wady i zalety wolę zaprosić Was do obejrzenia odcinka i wyrobieniu sobie własnego zdania  ;)0 +1