KWojciuuu

16
Green  KWojciuuu
Link do kanału: http://www.youtube.com/user/KWojciuuu

Co nagrywasz
►Aktualne serie:
-Mass Effect 3
-Dead Island
-Rayman Origins

►Zawieszone:
-Rayman Origins, filmiki uploaduje jeszcze, lecz już nie nagrywam. Powodem są moje nerwy podczas gry.

►Planowane:
-Dragon Age II (Mag)
-Assassin's Creed: Revelations
-Dragon Age III
-Rozgrywki 1vs1 Fifa 12

►Oprócz tego:

-Gameplay'e
-Testy gier na moim PC
-Inne filmiki nie tylko ze świata gier

►Osiągnięcia: Hmmm nie wiem co napisać. Szczerze nie mam żadnych osiągnięć. Miałem je, ale nie na tym koncie YT. Na tę chwile jest marne 7 widzów i około 600wyświetleń.

►Opis: A więc mam 15 lat i mam na imię Konrad, swoje pierwsze let's playe zacząłem robić pod koniec 2010 roku. Wtedy wszystko powstawało, nie było tak dużo ludzi, którzy by to robili. Na rok 2012 zagrajmerów jest tak dużo, że ciężko znaleźć wszystkich, Ci co nie mają farta zostają gdzieś w cieniu. Tak samo jak ja teraz. Ale już do kanału, filmiki nie nagrywam w HD ponieważ nie mam tak szybkiego internetu, aby przesyłać ciężkie pliki wideo. Filmy są w 360p 16:9 bez żadnych pasów, jest to najlepsza jakoś jaką da się wycisnąć z 360p, dźwięk z gry i mikro jak najlepszy. Mikrofon którym nagrywam jest troche do czterech liter, ostatnio padł i zamówiłem Logitecha. Wiem też, że mało ludzi ogląda filmiki w HD, więc to też jest zbędne. Proszę o waszą ocenę kanału i wypowiedzi, jeśli komuś się spodoba zapraszam wszystkich do subowania, nie zmuszam. Przyjmuję krytykę. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum.
0 +1

www
46
RE: KWojciuuu
No dobrze. Szybki kurs po paru kanałach i można zacząć oceniać parę z nich. Wypadło niestety na poczatku na ten kanał. No to zacznijmy od pozytywnej części oceny którą są
PLUSY:
- Nie stwierdzam.

Minusy:
- Komentarz jeżeli już jakiś się pojawi raz na ruski rok, to nudny jak diabli, nie idzie obejrzeć całego odcinka bo człowiek czuje nagłą potrzebę zaśnięcia i wyłączenia nagrania.
- Wszystko wydaje się być strasznie ospałe. W Mass Effect 3 ruchy jakie wykonujesz, to jak strzelasz i tak naprawdę wszystko co robisz jest takie jakieś powolne przez co nawet się nie da wczuć w klimat gry skoro komentarz jest sporadyczny.
- Bluzgi - jak już coś zaczynasz mówić, to czesto wpleciony jest bluzg. Dodaje to wieku? Fajności komentarzowi? Nie. Wiedząc, że masz 15 lat i sobie tak frywolnie flugasz odrzuca mnie to jeszcze bardziej.
- Jakość audio - mierna. Dostaniesz nowego mika wnioskuję z opisów filmów? To może to się podniesie.
- Jakość wideo - 360p? Serio? Już chociaż 480p, bo ok, ludzie rzadko oglądają w HD i tego ci jako minusa nie potraktuję, ale jak wrzuci się takie 360p na pełen ekran, a to akurat ludzie robią często, to wygląda to brzydko jak jest aż tak rozpikselowane.

Ocena - 1/10 - Za chęci. Pewnie zaraz pojawi się głos, że mogłem chociaż pogłaskać po główce, że będzie dobrze, ale tutaj nie dałeś żadnej nadziei póki co, że będzie dobrze, bo niestety trzeba dopracować nie wiem... Wszystko? ;<
0 +1

3
RE: KWojciuuu
Lipa...
Plusy:
+ Masz FAQ
+ jest jakieś info
Minusy:
- Czasem gra ciebie zagłusza.
- Mało mówisz, nie wiem czy da się to nazwać komentarzem.
- 320p, akurat ja zawsze oglądam w HD, a gdy film jest dobry to rzucam na pełny ekran. Tutaj nie dało się tego zrobić.

A oto co znalazłem u ciebie w info.
Cytat:- Zawsze w dobrej jakości,

Powinno być: nigdy w dobrej jakości wideo(audio jest w miarę ok)

Cytat:- Bez zbędnego pierdo*****.
Tak tylko wtedy to nie jest komentarz. A gdy jest już "zbędne pierdo*****" to właśnie pojawiają się tam słowa typu "pierdo*****" tylko szkoda że bez gwiazdek.

2/10 coś tam jest
0 +1

16
RE: KWojciuuu
Postanawiam Poprawę :D konto zmieniam kategorycznie, teraz będą luźne filmiki z OGARNIĘTYM KOMENTARZEM w HD :)
0 +1

www
6
RE: KWojciuuu
No to ja ocenię:
Plusy(Bardzo na siłę, naprawdę baaardzo):
-Playlisty
-Specyfikacja kompa(kurde gdybym miał taki sprzęt to bym się nie męczył z seriami z D3 na minimalnych detalach i z AC także na minimalnych. Od razu wziąłbym się za GTA IV)

Minusy:
-Miejscami chwile ciszy(bardzo często to się zdarza)
-Przekleństwa(serio? Po co?! Myślisz, że to dodaje jakości? Wręcz przeciwnie, mnie strasznie odrzuciło)
-Jak oglądam czyjeś materiały, chciałbym się dowiedzieć nieco o grze, a nie tylko słyszeć co na ekranie, bo ja to przecież widzę.
-FAQ! Wiesz... Ja zawsze myślałem, że FAQ to NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA. Serio? Tyle pytań już ci zadali? a ty "wybrałeś" te najciekawsze. Moim zdaniem tworzenie FAQ przy 8 widzach, to już naprawdę przesada.

Łącznie: 2/10, bardzo naciągane...
0 +1

106
RE: KWojciuuu
Wedle życzenia, temat idzie do kosza.
0 +1