Seria let's play?

1
Seria let's play?
Cześć,
Mam takie pytanie, czy dobrym pomysłem jest to żeby nagrywać serie let's play pokemon emerald? Chodzi mi oto czy ktokolwiek będzie to oglądał? :D
0 +1
3
RE: Seria let's play?
Na pokemony jest teraz "moda", tak więc moja odpowiedź brzmi: Tak, ale mam jedno zastrzeżenie. Dlaczego masz zamiar nagrywać "pod widza"?
0 +1
www
1
RE: Seria let's play?
Nie oto chodzi :) Ja bardzo lubię tą grę, ale znowu tak trochę głupio nagrywać dla dwóch wyświetleń.
0 +1
3
RE: Seria let's play?
Jeśli naprawdę lubisz tę grę i w ciekawy sposób komentujesz to widzowie przyjdą. Zawsze jest możliwość nagrywania Minecrafta, a później wystarczy się przerzucić na inne serie- wtedy będziesz miał dużo widzów...
0 +1
www
60
RE: Seria let's play?
Jeśli chcesz i to lubisz to nagrywaj.

Cytat:Dlaczego masz zamiar nagrywać "pod widza"?
Dla kogoś trzeba nagrywać, dziwią mnie wypowiedzi niektórych ludzi, to jest oczywiste, jeśli coś nagrywam to chcę żeby to ktoś zobaczył, oglądał, ocenił. Mówicie, że lubicie nagrywać i nie ważne aby to ktoś widział, to znaczy, że nie lubicie, bo z takim podejściem to równie dobrze jeśli nie zależy wam na tym by ktoś to oglądał to możecie nagrać i zostawić to na swoim dysku. Nie chodzi mi tu od razu o 100tyś wyświetleń i 10tyś widzów, ale podejście "ja lubie nagrywać i w nosie mam czy to ktoś zobaczy" jest bez sensu.
0 +1

www
3
RE: Seria let's play?
@McTheLipen Nie wiem czy to ja źle napisałem, czy ty źle odebrałeś. Mnie chodziło o to, żeby na siłe nie próbować zdobyć widzów, ponieważ TO widać.

"Dla kogoś trzeba nagrywać"
Tak, dobrze to ująłeś- DLA widza, a nie pod niego. Jest taka zależność.

Teraz Ci wytłumaczę jaka jest różnica:
-Nagrywania DLA widza to ciągłe ulepszanie swojego kanału, niwelowanie niepożądanych błędów, bądź szumów. Ogólnie poprawa kanału.
-Nagrywanie pod widza, to nagrywanie mainstreamowych gier z nadzieją, że ludzie będą subskrybować.

Taka jest różnica między tymi dwoma wyrażeniami.
0 +1
www
60
RE: Seria let's play?
@Luq Rob G Odebrałem to dobrze tylko nareszcie mogłem się o tym wypowiedzieć, moja wypowiedź nie była wymierzona w Ciebie. Nie chciałem rozgrzebywać starych tematów gdzie ludzie pisali, że kochają nagrywać i nie zależy im na tym by ktoś to zobaczył, to tak jakby reżyser wyreżyserował film i nie chciałby aby ktoś kupił bilet i go zobaczył i w du*ie by miał też to, że osoby które pomagały w tworzeniu tej produkcji umarłyby z głodu. Sorry, że tak materialnie :)

Wiem jaka jest różnica między nagrywanie dla widzi i pod widza :) Nie czuj się obrażony, bo może rzeczywiście mogłem tak nie naskakiwać na Ciebie tylko na tych co piszą całe rozdziały o tym jak to im na niczym nie zależy tylko na nagrywaniu, ale musiałem się gdzieś wypowiedzieć, a ulepszanie kanału jest konieczne :)
0 +1

www
3
RE: Seria let's play?
Czyli się ze mną zgadzasz, co jest dla mnie najważniejsze - Brak konfliktów etc. To porównanie reżysera i domniemanego zagrajmera jest słuszna i masz rację z tym, że niektórzy przesadzają w tym, że oni nie muszą w ogóle mieć widzów itp.

PS. Ja ogólnie mam spooory dystans do siebie, więc ja nigdy się nie obrażam i nie strzelam focha w stylu
" Co? jak śmiesz mi się sprzeciwiać? Foch"
No proszę. Nie jestem dzieckiem, aby się obrażać na kontrargumenty.
1 +1
www
0
RE: Seria let's play?
Luq ja nagrywałem pokemony Fire Red i miałem 60+ widzow a odcinki dodawalem przed mutacją i 3/4 była w jakości 360p..Więc myślę że pokemony to nie jest zły pomysł jak je ogarniasz :)
0 +1
3
RE: Seria let's play?
@BigProof Właśnie o tym piszę. Na pokemony jest teraz jakaś dziwna moda i o ile ktoś dobrze prowadzi serie to jest w stanie "przyciągnąć" sporo widzów.
0 +1
www