Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MrKOKOSfly

5
Youtube-red  MrKOKOSfly
Post ten będzie stale edytowany i uzupełniany o to, co dzieje się na kanale

Link do kanału: MrKOKOSfly multiplayer

kanał wyspecjalizowany w nagrywaniu FPS (shooterów) w trybie multiplayer

Co nagrywasz:

- Battlefield 3 multiplayer
- CoD: Black Ops 2 multiplayer
- Medal of Honor: Warfighter multiplayer
- seria poradnikowa BF3 Od Banana do Weterana
- Wykok(o)sany FPS Multiplayer, gdzie umieszczam różne swobodne gameplay'e z multiplayera
- Borderlands 2 w trybie kooperacji z przyjaciółką
- BioShock
- Kokosowy koktajl, czyli gry losowe
- seria "Osobiście i z twarzą" dotycząca kanału
- Left 4 Dead 2 w trybie kooperacji z przyjaciółką i znajomymi

Skończyłem:
- Orcs Must Die! 2 (kooperacja z przyjaciółką)
- Metro 2033
- Battlefield 3: misje w trybie kooperacyjnym ze znajomym
- Guild Wars 2

Zawieszone:
- Diablo III (kooperacja z przyjaciółką i znajomym)
- Wiedźmin 2

W planach:
- BioShock Infinite (01.III.2013 r.)
- Metro: Last Light (1 kwartał 2013 r.)
- Contaignon multiplayer (druga połowa 2013 r.)
- Crysis 3 multiplayer (2013 r.)

Osiągnięcia:

* 04.VIII.2012 - 74 Widzów, ponad 34 000 wyświetleń filmów. Jako że na powrót zaktywizowałem kanał 08.VII.2012, to w przeciągu 4 tygodni przybyło mi 38 widzów. Uważam to za sukces.
* 29.VIII.2012 - 140 Widzów, ponad 43 000 wyświetleń. Bardzo popularny jest Orcs Must Die! 2 oraz Battlefield 3 multiplayer.
* 21.IX.2012 - 222 Widzów, ponad 51 400 wyświetleń. Najpopularniejszy filmik na temat patcha Battlefield 3 oraz poradnik do klasy Szturmowca.
* 27.XI.2012 - 583 Widzów, ponad 93 500 wyświetleń. Najpopularniejsza seria "Od Banana do Weterana". Poza tym udało mi się świetnie spozycjonować gameplay'e BF3, MoH:W i CoD:BO2. Poza tym zrobiłem konkurs z okazji 500 Widzów. Bardzo fajna sprawa. Wiele frajdy miałem z nagrania i publikacji Wyniku Konkursu :D

Wiek:

29 lat, ale daję radę ;)

Opis:

Kanał utworzyłem 6 kwietnia 2010, ale po nakręceniu 9 odcinków Metro 2033 (no, 10 licząc odcinek 3,5) i jednego "Osobiście i z twarzą", z powodu kiepskiego kompa, dałem sobie spokój z kanałem. Dopiero od 8 lipca 2012 wznowiłem działalność na nim, po nakręceniu kilku filmików dla ówczesnego multigamingu. Pomyślałem sobie, że w sumie czemu nie odnowić fajnej roboty, bo po prostu kocham gry :)

Anyway mam zamiar dbać o ten kanał, rozwijać. Lubię dbać o dobre relacje z ludźmi, więc odpowiadam praktycznie na każde komentarze. Słucham tego, co mają do powiedzenia (a raczej napisania). Staram się, by filmy były jak najlepsze, zarówno jakościowo, jak i w moim wykonaniu :) Na razie nie ma intr, ale wszystko w swoim czasie. Jestem świadom, jak powinien wyglądać dobrze zrobiony kanał. Ostatnio dodałem tło :D
0 +1
6
RE: MrKOKOSfly
-Orcs must die odc 4

Juz na poczatku slychac ciekawy glos, twoj jak i Pauliny. Mamy Full HD czyli super. Komentarz tez dosc ciekawy wiec juz jest naprawde dobrze, ALE... to co rzucilo mi sie w oczy to to co mnie wkurza czyli zebranie o lapki. "lapki w gore zeby moj pies spal" oraz napis subskrybuj po lewej stronie. Mnie to odstrasza a nie przyciaga nie wiem jak z innymi. Troche za glosno gre masz ale naprawde niewiele. Fajne skromne tło i playlisty. Zrob jeszcze tło i bedzie ok. 7/10 -- ja na mnie to dobra ocena :D

Zapraszam do oceny mojego kanalu
0 +1

4
RE: MrKOKOSfly
Trochę za głośno masz grę, ogólnie nie mam do czego się przyczepić. Oczywiścię kanał mi się bardzo podoba 9/10 oraz subskrybcja.
0 +1
www
21
RE: MrKOKOSfly
Tło mi się nie podoba, ale nie jest takie złe, co nie zmienia faktu, że dobrze by było je zmienić w celu poprawy wyglądu kanału. Opis posiada trochę informacji i jest rozwinięty, co mi się podoba. Posiadasz nawet playlist'y, które ułatwiają oglądanie jednej serii. Czas przejść do filmików. Jakość video jest bardzo wysoka, filmiki nie ścinają, więc mile się ogląda filmik, a na dodatek jest Full HD, więc ci z szybszym łączem i dużym monitorem będą bardzo zadowoleni. Masz świetny głos, nadaje się do let's play'i, dodatkowo głos jest świetnie nagrywany przez twój mikrofon, co mi się bardzo podoba, dźwięk jest czysty, nie jest zniekształcony, po prostu jest doskonale. Głośność jest idealnie ustawiona, może oprócz w najnowszym gameplay'u z Call of Duty, bo tam często nie było cię słychać. Co do komentarza - w czasie jakiejś akcji mógłbyś częściej mówić na temat tego co się aktualnie dzieje, a nie np. gadać o dodatkach do gry, może mi to trochę przeszkadza. Ogólnie komentarz jest w miarę dobry.
0 +1

www
1
RE: MrKOKOSfly
Ciekawy kanał, ciekawe filmy i oczywiście ciekawy człowiek :)

Notatka od Przemol, 04-08-2012 08:49:

Brak konstruktywnej oceny. Ostrzeżenie słowne

0 +1
5
RE: MrKOKOSfly
W twoich filmach widać same mocne strony :D
-Jakość HD
-Brak Szumów
-Ciekawe prowadzenie i komentarz
-Co-opy przyjemnie prowadzone
-Rozbudowany opis kanału
-Rozbudowane Playlisty
-Świetny Głos
Nie widać żadnych minusów, więc stwierdzam kanał na 10/10. Możesz zajść naprawdę daleko, czego Ci serdecznie życzę. Powodzenia z kolejnymi materiałami.
0 +1

1
RE: MrKOKOSfly
Dla mnie za bardzo nie liczy się sam kanał, tylko to, co w nim jest ;P

Plusy:

- Jakość HD
- Bardzo fajne co-opy
- Super głos, zero szumów i trzeszczenia, to wychodzi bez zarzutu

Dostajesz suba :D
0 +1

5
RE: MrKOKOSfly
(04-08-2012, 00:53)Speerman napisał(a): ALE... to co rzucilo mi sie w oczy to to co mnie wkurza czyli zebranie o lapki. "lapki w gore zeby moj pies spal" oraz napis subskrybuj po lewej stronie. Mnie to odstrasza a nie przyciaga nie wiem jak z innymi. Troche za glosno gre masz ale naprawde niewiele.

Dzięki za dobrą ocenę! :)

Rozumiem. Słyszałem ostatnio, że były na YT jakiś, hm, hejting a'propo próśb o łapki. Cóż, wzoruję na w tym na zagranicznym kanale z ponad 230 000 widzów (a i tak mniej niż tam biję tymi prośbami po oczach), więc... w tej materii na razie taka decyzja.

Cóż, z głośnością gry mam problemy. Trudno mi jest odpowiednio ustawić, bo, co dziwne, mam tak ustawione, że ja osobiście, podczas gry, słabo słyszę te odgłosy. Natomiast na video są bardzo wyraźne. Pokombinuję w każdym razie, ale to po kilku odcinkach, bowiem robię filmy z wyprzedzeniem.

Tło niebawem, jak napisałem, czeka modyfikacja :D

(04-08-2012, 01:15)buzer napisał(a): Trochę za głośno masz grę, ogólnie nie mam do czego się przyczepić. Oczywiścię kanał mi się bardzo podoba 9/10 oraz subskrybcja.

Dzięki za świetną ocenę! :)

Tak, z dźwiekiem gry, jak napisałem wyżej, mam niewielkie problemy, ale postaram się je rozwiązać.

(04-08-2012, 01:16)M!Ke napisał(a): Tło mi się nie podoba, ale nie jest takie złe, co nie zmienia faktu, że dobrze by było je zmienić w celu poprawy wyglądu kanału. (...)

Głośność jest idealnie ustawiona, może oprócz w najnowszym gameplay'u z Call of Duty, bo tam często nie było cię słychać. (...)

Co do komentarza - w czasie jakiejś akcji mógłbyś częściej mówić na temat tego co się aktualnie dzieje, a nie np. gadać o dodatkach do gry, może mi to trochę przeszkadza.

Dzięki za pozytywny komentarz! :)

Tło czeka modyfikacja niebawem :)

Cóż, tego typu rzeczy, jak głośnoś CoD, będą się niestety zdarzały. Postaram się, aby jak najrzadziej.

Rozumiem, też lubię, jak YouTuber mówi na temat aktualnej akcji. Będę się bardziej pilnował, dzięki za uwagę!

I dziękuję wszystkim za bardzo wysokie noty! Będę prowadził kanał dalej i będzie coraz lepiej, także zapraszam!
0 +1
58
RE: MrKOKOSfly
Ocena na podstawie:
Oraz kanału: MrKOKOSfly @ youtube.com

Pierwsze wrażenia

Pierwsze co mi się rzuciło na oko (na ucho na szczęście mi się nie rzuciło nic, brak automatycznej fonii) był fajnie dopasowany awatar do nicku :D. Szkoda że tło tego typu jest zafixowane, wygląda to trochę nienaturalnie przy przewijaniu kanału. Informacje o kanale, troche skromne, mało o tobie, dużo planów, mało teraźniejszości.

info do kanału napisał(a):Wiedźmin 2 / 17.V.2011 r.

Chyba trochę nie aktualne ;)

Na koniec szybki *peek* na aktywność...niemal wzorowo.

Dymki na filmiku

Są w większości zaplanowane, przygotowane i większości przypadków zautomatyzowane, wygląda to wtedy fajnie. Często jednak zdarzają się dymki które nie znikają, a przymuszenie potencjalnego widza do tego żeby znalazł myszkę, zlokalizował "x", klikną, może zirytować, zwłaszcza jak czynność należy wykonać kilka razy podczas trwania filmiku.

Dymek "Subskrybuj" w każdym filmiku nie jest zautomatyzowany.

Kooperacja

Generalny problem z grami w trybie kooperacji jest taki, że są dość atrakcyjne dla osób uczestniczących, ale nie koniecznie dla osób mających okazje to oglądać. Jak to wyszło u Ciebie? Bardzo zróżnicowanie. Kluczem do sukcesu tutaj jest odpowiednia gra, jak i odpowiedni partner/partnerzy do rozgrywki. FPS-y h&s-sze generalnie w tej roli sprawdzają się dość słabo, z powodu monotonii rozgrywki, z gramy strategiczno-taktyczno-rpg etc. (ale namieszałem) sprawa przedstawia się trochę lepiej. Rozważyłbym na twoim miejscu niektóre serie kooperacji jakie masz okazje nam przedstawiać.

Orcs Must Die

Obejrzałem tylko pierwszy odcinek, ze względu na to że chciałbym sam ukończyć rozgrywkę, i ograniczam spoilery do niezbędnego minimum. Trochę się bałem o panią Pinię, bo debiut miała troszkę słaby, ale *peek*nąłem na chwilę na kolejny odcinek i tam powoli zaczęło się robić lepiej, więc zakładam że pani się rozkręca i będzie już tylko lepiej.

Szkoda że zdecydowaliście się zrobić gp na zimno, lubię oglądać ludzi którzy wiedzą co robią..., albo skutecznie udają że wiedzą co robią ;), ale nie można mieć wszystkiego. Tutaj zdecydowaliście się pokazać gp "na ślepo" możliwie najszybciej w dniu premiery, szanuję to. Wychodzi i tak całkiem fajnie, nawet mi się spodobało.

Diablo III

Bardzo nudny lp, nie wytrzymałem dłużej niż 2 minuty, to nie wy, to po prostu Diablo.

B3

Eh, kolejny nudny koorp, jakoś wasza współpraca do mnie nie przemówiła, mało taktyki czy strategii, dużo strzelania.

Tutaj wyjątkowo muszę podkreślić przesilenie dymków które nie znikają, wypadało by to poprawić bo współczynnik irytacji zaczyna rosnąc wykładniczo z każdą sekundą.

Proszenia o "łapki w górę", nie pochwalam takich zachowań.

CoD:MW3

Tryb gry mi się nie podobał, ale wasz dialog podczas rozgrywki, był nawet intrygujący, więc jako słuchowisko w tle odcinek wypada świetnie, nic więcej dodać chyba nie mogę, pozdrawiam pana Fael-a, wydał się na prawdę miłą osobą.

Metro

O stokrotka, fajna seria gdzie mogę zobaczyć Ciebie jako gracza, na którego obraz bardzo liczyłem. Komentarz ciekawy, ciekawostki na miejscu, informacja solidnie pouzupełniania, generalnie całkiem przyzwoity lp. Bardzo fajnie można zaobserwować na tym filmiku jaki postęp zrobiłeś jako zagrajmowiec, to zawsze człowieka cieszy. Seri nie mam nic do zarzucenia, cięło na początku, ale jak zostało napisane, po 10 odcinku (albo od 10-tego) jest dużo lepiej.

No może jedno...dymki dymki!!

Podsumowanie

Coś co chciałbym powiedzieć na początku, bawisz się grając w gry, bawisz się wspólnie z kimś, i jeszcze tą zabawą chcesz dzielić się z innym. To jest właśnie głównym celem gier...no może drugorzędnym celem, bo pierwotnym jest generacja zysku...offtop, wracamy...I chciałbym to jeszcze raz podkreślić, jeżeli kreując materiały jesteś wstanie bawić siebie i innych, to właściwie twój podstawowy cel jest spełniony. Bardzo mi się spodobało postęp jaki miałem okazje obejrzeć podczas przeglądania materiału dostępnego na twoim kanale, martwi mnie odrobinę, że fundamenty twojego kanału stanowią gry typu kooperacji, które przy niskiej liczbie widzów mogą być zdradliwe, zetknąłem się z paroma nawet sławnymi yt-berami, którzy się na tym dość niemile zawiedli, ale to historia na jakiś inny mroźny wieczór. Wypada mi zaufać że wiesz co robisz.

Generalnie miałem przyjemność przy okazji różnych moich działań...no powiedzmy działań... na scenie lp przeczytać klika twoich komentarzy, które kształtują dość pozytywne wrażenie, są ludzie którzy na prawdę potrafią to docenić. Ja osobiście bardzo się cieszę że miałem okazję zetknąć się z twoją osobą i twoim kanałem. Życzę Ci wytrwałości, nie sukcesu, bo jako osoba, sukces już osiągnąłeś, i jak to mówi pewnie dość znany yt-ber: See you in Games!!

Pozdrawiam
Megu


Uwaga!

Przedstawione uwagi są wynikiem moich przemyśleń. Nie posiadam żadnego doświadczenia w kwestii kreowania wideoklipów z wątkami "zagrajmy wy" i swoją ocenę wystawiam tylko i wyłącznie z punktu widzenia potencjalnego widza.
1 +1
5
RE: MrKOKOSfly
Przede wszystkim dziękuję za wnikliwe uwagi i poświęcenie czasu na przejrzenie kanału oraz filmów.

A teraz odniosę się do Twoich punktów, tych w których wypadam gorzej ;) :

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Szkoda że tło tego typu jest zafixowane, wygląda to trochę nienaturalnie przy przewijaniu kanału.

Pracuję nad tym :)

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Informacje o kanale, troche skromne, mało o tobie, dużo planów, mało teraźniejszości.

Trochę poprawiłem, ale ciekawi mnie, jakie informacje byś tam widział.

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a):
info do kanału napisał(a):Wiedźmin 2 / 17.V.2011 r.

Chyba trochę nie aktualne ;)

Hm, tutaj zamierzałem podawać informacje o tym, co jest w planach. A że data premiery już była... nie zawsze gry, które będą w planach, będą miały premierę w przyszłości ;) Nie poprawiłem info o planach, mam nadzieję, że teraz jest trochę jaśniej.

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Na koniec szybki *peek* na aktywność...niemal wzorowo.

Zastanawia mnie, jak wygląda wzorowa aktywność :D Jeszcze nie mam tylu widzów, żeby zarzucić pracę i poświęcić swój czas wyłącznie kanałowi :D

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Dymki na filmiku

Są w większości zaplanowane, przygotowane i większości przypadków zautomatyzowane, wygląda to wtedy fajnie. Często jednak zdarzają się dymki które nie znikają, a przymuszenie potencjalnego widza do tego żeby znalazł myszkę, zlokalizował "x", klikną, może zirytować, zwłaszcza jak czynność należy wykonać kilka razy podczas trwania filmiku.

Dymek "Subskrybuj" w każdym filmiku nie jest zautomatyzowany.

O lol, to da się to w ogóle zautomatyzować? :D Ja do każdego filmiku wstawiam adnotacje ręcznie, hahaha. Kurczę, w jaki sposób je automatyzować? Bo nigdzie takiej opcji nie widzę :|

Cóż, faktycznie niektóre adnotacje nie znikają i są ustawione na cały czas trwania gry. Przykładem jest chociażby "Subskrybuj!" Pod koniec większości filmików, na dwie minuty przed końcem pojawiają się adnotacje trwające do końca. Skrócę zatem czas ich trwania do minuty oraz nie będę ustawiał innych adnotacji niż "Subskrybuj! na całą długość filmiku.

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Kooperacja

Generalny problem z grami w trybie kooperacji jest taki, że są dość atrakcyjne dla osób uczestniczących, ale nie koniecznie dla osób mających okazje to oglądać. Jak to wyszło u Ciebie? Bardzo zróżnicowanie. Kluczem do sukcesu tutaj jest odpowiednia gra, jak i odpowiedni partner/partnerzy do rozgrywki. FPS-y h&s-sze generalnie w tej roli sprawdzają się dość słabo, z powodu monotonii rozgrywki, z gramy strategiczno-taktyczno-rpg etc. (ale namieszałem) sprawa przedstawia się trochę lepiej. Rozważyłbym na twoim miejscu niektóre serie kooperacji jakie masz okazje nam przedstawiać.

Hm, szczerze pisząc, to nie za bardzo wiem, jak się do tego odnieść. Oczywiście najważniejszy jest partner do kooperacji, jednak trochę się nie zgodzę z opinią o typie gry. Uważam, że każdy rodzaj (FPS, RPG, RTS itp) mogą być atrakcyjne w trybie współpracy, jeżeli partner bierze aktywny udział w grze i wnosi dodatkową rozrywkę lub przydatne informacje. Niestety tutaj mam małe pole manewru, bo wiele zależy od tego, czy dana osoba tego dnia czuje się fajnie, czy może jest zdenerwowana, może ma zły okres itp.

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Orcs Must Die

Obejrzałem tylko pierwszy odcinek, ze względu na to że chciałbym sam ukończyć rozgrywkę, i ograniczam spoilery do niezbędnego minimum. Trochę się bałem o panią Pinię, bo debiut miała troszkę słaby, ale *peek*nąłem na chwilę na kolejny odcinek i tam powoli zaczęło się robić lepiej, więc zakładam że pani się rozkręca i będzie już tylko lepiej.

Szkoda że zdecydowaliście się zrobić gp na zimno, lubię oglądać ludzi którzy wiedzą co robią..., albo skutecznie udają że wiedzą co robią ;), ale nie można mieć wszystkiego. Tutaj zdecydowaliście się pokazać gp "na ślepo" możliwie najszybciej w dniu premiery, szanuję to. Wychodzi i tak całkiem fajnie, nawet mi się spodobało.

Dzięki wielkie za pozytywną ocenę tej kooperacji :) Pinia miewa lepsze lub gorsze dni, poza tym, hm, nie jest osobą tak towarzyską jak ja i woli trzymać się nieco na uboczu. Zatem nie gada tyle co ja. Z drugiej strony to jedyna kobieta jaką znam, która również bardzo lubi grać (przeszliśmy razem Borderlands, Diablo II, Army of Two 1 i 2 oraz wiele, wiele innych produkcji).

Co do robienia na ślepo, to faktycznie było to przede wszystkim podyktowane chęcią publikacji filmów o grze już pierwszego dnia premiery. To kwestie pozycjonowania na YT, promocji kanału (jak widzisz seria ta ma najwięcej wyświetleń, nie licząc starych, sprzed dwóch lat, pierwszych 9 odcinków Metro 2033).

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Diablo III

Bardzo nudny lp, nie wytrzymałem dłużej niż 2 minuty, to nie wy, to po prostu Diablo.

Cóż... tutaj przyznam Ci rację. Diablo III jest i dla mnie nudne, a to są dość stare odcinki. Nie wiem, czy to będzie kontynuowane, ale wolę być konsekwentny. Coś poradzę na żywiołowość i angażowanie uwagi widza :)

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): B3

Eh, kolejny nudny koorp, jakoś wasza współpraca do mnie nie przemówiła, mało taktyki czy strategii, dużo strzelania.

Tutaj wyjątkowo muszę podkreślić przesilenie dymków które nie znikają, wypadało by to poprawić bo współczynnik irytacji zaczyna rosnąc wykładniczo z każdą sekundą.

Rozumiem. Dymki zostaną poprawione od następnych odcinków, jak pisałem wcześniej. Jeżeli chodzi o podpowiedzi taktyczne itp, popracuję nad tym.

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Proszenia o "łapki w górę", nie pochwalam takich zachowań.

Cóż, wiem, że to kwestia kontrowersyjna. Mam pewien pomysł ograniczenia tego typu adnotacji.

Metro

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): O stokrotka, fajna seria gdzie mogę zobaczyć Ciebie jako gracza, na którego obraz bardzo liczyłem. Komentarz ciekawy, ciekawostki na miejscu, informacja solidnie pouzupełniania, generalnie całkiem przyzwoity lp. Bardzo fajnie można zaobserwować na tym filmiku jaki postęp zrobiłeś jako zagrajmowiec, to zawsze człowieka cieszy. Seri nie mam nic do zarzucenia, cięło na początku, ale jak zostało napisane, po 10 odcinku (albo od 10-tego) jest dużo lepiej.

Dzięki wielkie, naprawdę jest mi bardzo miło i motywuje mnie to do dalszego pracowania nad lp! :)

(04-08-2012, 22:25)Megu napisał(a): Podsumowanie

Serdecznie dziękuję za pozytywną ocenę. Mam nadzieję, że będziesz obserwować to, co dzieje się na kanale i wspierać mnie, do czasu do czasu, tego typu merytorycznymi uwagami. Bardzo sobie cenię rozbudowane i przemyślane opinie, bo to właśnie one są pomagają się rozwijać!

Pozdrawiam Cię,
KOKOSfly
0 +1