Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kamilowskypl

0
Youtube-red  Kamilowskypl
Witam was wszystkich bardzo serdecznie,w tym temacie chciałbym opisać swój kanał (chociaż na chwilę obecną mało co opisywać).
Więc,kanał stworzyłem w dniu 27 Jul 2011 z myślą o nagrywaniu filmów,gameplay'ów,recenzji jak również zagrajmy w.
Kanał o głównej tematyce starych gier,pieprzyć nowe gnioty z fabułą pisaną przez stado małp,czy nie udane sequele gier z sagi Gothic (1,2 noc kruka MIODZIK! za to już kolejne części powoli prowadziły do upadku serii (gothic 3 miał w miarę ciekawą fabułę,jednak masa bugów i innych śmieci drastycznie zmieniły moje z danie o niej)).


Więc,nagrywam gothic'a 2 noc kruka,ponieważ gra sprawia mi przyjemność,dziwi mnie podejście ludzi którzy wpieprzają się na YouTube starając się nabić jak największą liczbę widzów,tworząc dziennie po 1000 odcinków Minecrafta.
Bo przecież nie widzowie się liczą,a nasza własna zabawa.
A skoro mowa o minecrafcie,to zajmuję się nim,ale dla przyjemności nagrywam sobie z serwerowym kolegą,nie staram się zrobić z siebie jakiegoś bóstwa czy innego badziewia,po prostu robię to co sprawia mi przyjemność(i mówiąc szczerze,nawet nie specjalnie się do niego przykładam).


Tak czy siak,mam nadzieję że spodoba wam się mój kanał,i będziecie razem ze mną go rozwijać.

link - http://www.youtube.com/user/Kamilowskypl
(sub 4 sub = block.
reklama = block
spam = block
obraza,mnie lub kogoś mi znanego = block)W następnych projektach chciałbym się zająć machinimą z minecrafta,jednak do tego potrzebna jest ekipa.(tworzyłem machinimę z gothica,jednak przestał mi to sprawiać przyjemność więc...)Pozdrawiam was wszystkich,mam nadzieję że Wy oglądając sprawicie sobie taką samą przyjemność jak Ja tworząc,jak również życzę powodzenia wszystkim innym,i pamiętajcie to tylko przyjemność,nie praca czy obowiązek.

0 +1

www
5
RE: Kamilowskypl
Ja nie oceniam gdyż nie lubię Gothica a jeden odcinek Minecrafta to nic.

Notatka od DarkStitch, 28-10-2011 13:58:

Ostrzeżenie.

Zapraszam do zapoznania się z > Regulaminem.

0 +1